Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość w Stare Babice
KSIĘGOWA pomoc do działu finansów, młodsza księgowa. UMOWA O PRACĘ!
nowe Stare Babice 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Wykonywanie zadań niezbędnych, aby dane w systemach finansowych były prawidłowe.Zapewnienie terminowych płatności bankowych.Kontrola transakcji i dokumentów finansowych.Przestrzeganie zasad i przepisów finansowych.Praca na oprogramowaniu finansowo-księgowym wykorzystywanym przez firmę głownie EXCEL.Współpraca z innymi działami i kierownictwem.Wymagania:Doświadczenie w pełnieniu zadań o charakterze finansowym.Doświadczenie w obsłudze oprogramowania księgowego i wprowadzaniu danych w programie np. EXCEL (dobra znajomość)Samodzielność.O nasDMD Budownictwoul. Dworkowa 5105-082 Stare BabiceRodzinna firma z ponad 20sto letnim doświadczeniem w budowie rezydencji jednorodzinnych oraz lokali usługowych.Stabilna praca w zgranym zespole, możliwość rozwoju oraz zdobycia uprawnień, samochód służbowy oraz rabaty firmowe to dopiero początek.Wszystkie CV proszę kierować przez aplikację OLX.