Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość w Sulejówek
Asystentka ds. księgowo-kadrowych
nowe Sulejówek 30+ kilka dni temu

Firma produkcyjna poszukuje osoby na stanowisko:ASYSTENTKA DS. KSIĘGOWO-KADROWYCHObowiązki:• wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu• pomoc w prowadzeniu spraw kadrowych• kontrola obiegu dokumentów• wsparcie zespołu w realizacji procesów księgowych• przygotowanie zestawieńWymagania:• znajomość podstaw księgowania i rozpoznawanie zdarzeń gospodarczych• wykształcenie kierunkowe (ukończone technikum ekonomiczne)• znajomość podstawowych przepisów rachunkowych, podatkowych i kadrowych• biegła obsługa komputera, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych Excel• znajomość systemu SYMFONIA i doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana)• rzetelność, dokładność, uczciwość oraz punktualność Oferujemy:• pracę w przyjaznej atmosferze• wsparcie zespołu księgowego• stabilne warunki zatrudnienia• umowę o pracę• możliwość rozwoju zawodowego• dostęp do branżowych publikacjiCenimy pozytywne nastawienie do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki.Szukamy osób, które chcą się rozwijać w obszarze księgowo-kadrowym. Jeśli jesteś po technikum ekonomicznym i masz za sobą pierwsze doświadczenie w pracy - zapraszamy!Miejsce pracy: Sulejówek (5 min. pieszo od dworca PKP Sulejówek-Miłosna)CV prosimy przesyłać w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Księgowość/Praca Finanse
Sulejówek 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Zarządzanie wszystkimi operacjami księgowymi.Wykonywanie zadań niezbędnych, aby dane w systemach finansowych były prawidłowe.Zarządzanie księgami przychodów i rozchodów.Zapewnienie terminowych płatności bankowych.Kontrola transakcji i dokumentów finansowych.Przestrzeganie zasad i przepisów finansowych.Zarządzanie oprogramowaniem finansowo-księgowym wykorzystywanym przez firmę oraz wprowadzanie nowych inicjatyw w tym zakresie.Doświadczenie w obsłudze oprogramowania księgowego i wprowadzaniu danych.Samodzielność.

Agent Ubezpieczeniowy z doświadczeniem poszukiwany
989000 zł

W związku z reorganizacją firmy poszukujemy Agenta Ubezpieczeniowego z doświadczeniem w bezpośredniej sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych,mile widziane w życiowych do pracy w naszym biurze w Sulejówku(przy stacji pkp)Forma współpracy ,zakres i wynagrodzenie do ustalenia