Warning: mysqli::__construct(): (HY000/2002): Connection refused in /sites/abyhom.pl/config/db.php on line 6
Finanse / Księgowość w Zabierzów
Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość w Zabierzów
Kierownik Placówki Partnerskiej- Alior Bank
445000 zł
nowe Zabierzów 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków:• Organizowanie pracy w oddziale zgodnie z założonymi celami biznesowymi• Motywowanie i wspieranie zespołu w realizacji celów sprzedażowych• Nadzór nad funkcjonowaniem placówki - zapewnianie zgodności działania z obowiązującymi procedurami • Analiza potrzeb klienta i proponowanie właściwej oferty produktowej • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie długotrwałych relacji • Zapewnienie najwyższej jakości obsługiNasze wymagania:• Min. 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży zarówno Klientów indywidualnych jak i firmowych (preferowane branże: bankowość, telekomunikacja oraz pokrewne)  • Ambicja,• Konsekwencja w realizacji celów biznesowych,• Gotowość do kierowania pracą zespołu,• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, • Umiejętność aktywnego słuchania i odpowiadania na potrzeby innych,• znajomość produktów finansowychTo oferujemy:• Możliwość budowania i rozwijania zespołów sprzedażowych,• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,• Atrakcyjny system premiowy oparty o wyniki sprzedażowe,• Codzienne zadania dające szansę rozwoju kompetencji managerskich,• Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych,• Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy,• Szkolenia wstępne i rozwojowe,•  umowę o pracęJeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez rECOver Sun Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy rECOver Sun Sp. z o.o. może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać zwoją zgodę w każdym czasie.”