Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Handel w Jastrzębie-Zdrój
Praca w markecie, Dino Polska S.A., Jastrzębie Zdrój
nowe Jastrzębie-Zdrój 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osoby do PRACY W MARKECIE Jastrzębie Zdrój woj. śląskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne niezbędne szkolenia atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Kasjer sprzedawca, oferta dla osób z niepełnosprawnością
22 zł
Jastrzębie-Zdrój 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków: • Bieżąca obsługa klienta • Wykładanie towaru i dbanie o jego ekspozycję • Obsługa kasy fiskalnej • Wykonywanie bieżących prac związanych z utrzymaniem czystości i porządku • Kontrolowanie jakości i świeżości produktów oraz dat przydatności do spożycia Wymagania: • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności • Wykształcenie zawodowe • Dobra organizacja pracy • Sumienność, rzetelność Oferujemy: • Umowę o pracę • Stabilne zatrudnienie • Szkolenia wstępne • Miłą atmosferę w pracy