Sortowanie:
Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Handel w Starowa Góra
Pracownik Obsługi Klienta Sklepu Internetowego ecommerce
nowe Starowa Góra 16 dni plecy

Zakres obowiązków:- Bezpośrednia obsługa klientów sklepu internetowego poprzez telefon, e-mail- Udzielanie kompleksowych informacji na temat produktów, zamówień i dostaw- Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji oraz zwrotów towaru- Monitorowanie i rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez klientów- Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów i budowanie pozytywnych relacji- Wspieranie klientów w procesie składania zamówień i dokonywania zakupówWymagania:- Doświadczenie w obsłudze klienta, najlepiej w branży e-commerce- Doskonałe umiejętności komunikacyjne - Znajomość zasad obsługi klienta oraz procedur reklamacyjnych- Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie- Umiejętność obsługi komputera i systemów informatycznych m.in: Excel, PrestaShop- Wysoka kultura osobista, cierpliwość i empatiaMile widziane:- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- Doświadczenie w pracy w sklepie internetowym lub call center- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiówOferujemy:- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczeniaSiedziba firmy: Starowa Góra k. Łodzi, praca stacjonarna w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku