Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Informatyka / Telekomunikacja w Piastów
Administrator sieci IT  Junior
Administrator sieci IT Junior
nowe Piastów dzisiaj

Poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego Administratora Systemów Sieci IT, który będzie odpowiedzialny za efektywne zarządzanie infrastrukturą informatyczną oraz utrzymanie płynności działania systemów.Wymagania:Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub w trakcie takich studiów.Biegła znajomość pakietu MS Office.Podstawowa znajomość budowy komputerów.Podstawowa znajomość zasad budowy systemów informatycznych.Umiejętność analitycznego myślenia w celu zrozumienia obszaru funkcjonowania aplikacji i jej roli w organizacji.Samodzielność, skrupulatność, dociekliwość i komunikatywność.Poczucie odpowiedzialności za tematy, którymi się zajmujesz.Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną.Mile widziane (obszar rozwoju):Znajomość SQL na poziomie umożliwiającym wyszukiwanie informacji w bazie danych.Wiedza z zakresu systemów Windows oraz Linux.Znajomość protokołu TCP/IP, LAN/WAN/Wifi.Znajomość usługi Active Directory.

Starszy Monter w Dziale Technicznym
nowe Piastów 10 dni plecy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:budowa sieci światłowodowych/ niskoprądowychkonfiguracja urządzeń LAN WLANznajomość systemów Mikrotik, UBNT itp.wykonywanie pracy na podstawie projektów i rysunków technicznychmontaż urządzeń technicznych i teleinformatycznychrozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów firmyraportowanie wykonanej pracy do Team Leaderazapewnienie odpowiedniej wydajności oraz jakości usługwyceny wykonawcze i powykonawcze zleconych pracWYMAGANIA:umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowychzdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów z połączeniami sieciuprawnienia 1 kVumiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznejbrak przeciwwskazań do pracy na wysokościumiejętność obsługi elektronarzędziumiejętność pracy w zespoleumiejętność pracy pod presją czasuprawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)OFERUJEMY:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2Bduże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłówprywatna opieka medycznanauka języka angielskiego

Pracownik Techniczno - administracyjny w Dziale Technicznym
Piastów 10 dni plecy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:kompleksowa obsługa małego magazynu Firmy z branży telekomunikacyjnejpełna wiedza dotycząca stanu magazynowego - zarówno sprzętu technicznego jak i mienia Firmyobsługa zamówień sprzętuwydawanie sprzętu technikomwysyłka sprzętu do instalacjiwsparcie Działu Administracji w zakresie technicznymdbałość o porządek w magazynierealizacja comiesięcznych spisów z natury (metoda uproszczona)wprowadzanie faktur kosztowych do wewnętrznego systemu księgowegoWYMAGANIA:doświadczenie w pracy w magazyniezdolność analitycznego myśleniasystematyczność i skrupulatnośćprawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)wiedza i umiejętności z zakresu technicznej obsługi budynkuMILE WIDZIANE:znajomość sprzętu z branży technologiczno - telekomunikacyjnejOFERUJEMY:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2Bduże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłówprywatna opieka medycznanauka języka angielskiego

Młodszy Monter w Dziale Technicznym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:budowa sieci światłowodowych/ niskoprądowychkonfiguracja urządzeń LAN WLAN montaż urządzeń technicznych i teleinformatycznychrozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów Firmyzapewnienie odpowiedniej wydajności oraz jakości usługWYMAGANIA:umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych zdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów z połączeniami sieci brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (dodatkowy atut: ukończony kurs do prac wysokościowych) podstawowa umiejętność obsługi elektronarzędziumiejętność pracy w zespoleumiejętność pracy pod presją czasu prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)MILE WIDZIANE:mile widziana znajomość systemów Mikrotik, UBNT itp. uprawnienia 1 kV umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznejOFERUJEMY:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłówprywatna opieka medyczna nauka języka angielskiego