Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Informatyka / Telekomunikacja w Pieszyce
Administrator/serwisant sieci światłowodowych
39360 zł
nowe Pieszyce 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:• miejsce pracy: Pieszyce• serwisowanie sieci światłowodowej• podłączenia klientów końcowych• wykonywanie modernizacji sieciWymagamy:• kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów• umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu• brak przeciwwskazań dla prac wysokościowych• znajomość zagadnień sieciowych• zdolność szybkiego przyswajania wiedzy• wysoka kultura osobista• zaangażowanie w działanie i osiąganie celów• chęć do tworzenia nowych rozwiązań i upór w ich wdrażaniu• mile widziane doświadczenie w spawaniu i pomiarach światłowodów• mile widziana dobra znajomość budowy komputera, w tym umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych i programowych • mile widziane wykształcenie techniczne - preferowane kierunki : telekomunikacja, elektrykaOferujemy:• zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,• ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,• narzędzia pracy.Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi KandydatamiProsimy o dopisanie na CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji (Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informatyk / Serwisant IT
15150 zł
Pieszyce 30+ kilka dni temu

Co będziesz robić?•     Rozwiązywać problemy związane z systemem Windows, linux•     Diagnozować i serwisować komputery stacjonarne, laptopy oraz drukarki•     Zarządzać siecią LAN•     Zarządzać systemami sieciowymi•     Obsługiwać zgłoszenia i udzielać wsparcia informatycznego pracownikom i klientom•     Serwis sieci zdalnie, w terenie i u klientówCo będzie Twoim dodatkowym atutem?•     Znajomość sieci telekomunikacyjnych•     Znajomość Mikrotik, CiscoCzego oczekujemy?•     Umiejętności rozwiązywania problemów sprzętowych i software'owych•     Znajomości systemów operacyjnych Windows, linux•     Znajomości sieci komputerowych•     Wysokich umiejętności komunikacyjnych w mowie i piśmie, niezbędnych do komunikacji z klientami•     Umiejętności pracy w zespole•     Czynne prawo jazdy kat. BZastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji (Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Serwisant sieci telekomunikacyjnej
39360 zł

Opis stanowiska:miejsce pracy: Pieszyceserwisowanie sieci światłowodowejprojektowanie sieci światłowodowejbudowa i serwis napowietrznych sieci światłowodowychbudowa i serwis sieci światłowodowych wewnątrz budynkówbudowa i serwis kabli światłowodowych w kanalizacji teletechnicznych wraz z zaciąganiempodłączenia klientów końcowychwykonywanie modernizacji sieciWymagamy:brak przeciwwskazań dla prac wysokościowychkreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemówumiejętność wykonywania zadań pod presją czasuznajomość zagadnień sieciowychzdolność szybkiego przyswajania wiedzywysoka kultura osobistazaangażowanie w działanie i osiąganie celówchęć do tworzenia nowych rozwiązań i upór w ich wdrażaniumile widziane doświadczenie w spawaniu i pomiarach światłowodówmile widziana dobra znajomość budowy komputera, w tym umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych i programowychPrawo jazdy kat B.Oferujemy:zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,narzędzia pracy.Zastrzegamy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.Prosimy o dopisanie na CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji (Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”