Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Inne w Alwernia
Dam pracę w ogrodnictwie
nowe Alwernia 4 kilka dni temu

Poszukuję osoby do pracy przy ogrodach. Mile widziane umiejętności budownale i prawo jazdy kat. B. Praca stabilna całoroczna. Proszę o kontakt telefoniczny, bez SMS. Firma mała, lecz z 25 letnim stażem, tygodniówki, stawka do uzgodnienia ok 25zl/h netto. Baza w Alwernii. Kontakt: 73*******17

Kierownik Pralni
Alwernia 11 dni plecy

Twój zakres obowiązków:Zarządzanie zespołem około 30 pracowników pralniKierowanie pracą podległych pracowników w pralni, organizowanie i planowanie ich pracyPrzygotowywanie dokumentacji pracowniczej, m.in.: umowy zlecenia, umowy o dzieło, plany urlopoweZapewnienie ciągłości realizacji usług w zakładzieNadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego, udział w jego modernizacjiPrzygotowywanie zamówień na materiały i usługi na potrzeby funkcjonowania pralniRealizacja założonego budżetu oraz nadzór nad kosztami pralniNadzór nad realizacją reklamacjiZapewnienie prawidłowego przebiegu dokumentacji związanej z przyjmowaniemi wydawaniem usługWspółpraca z pozostałymi działami spółkiWspółpraca z Klientem zewnętrznym i grupowym (spółki z grupy Impel)Sporządzanie raportów dotyczących działań własnych oraz podległych struktur Nasze wymagania:Wyższe wykształcenieDoświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników liniowychDoświadczenie w zarządzaniu produkcjąPrawo jazdy kat. BZnajomość pakietu MS OfficeSilna motywacja i chęć do nauki nowych rzeczyUmiejętność pracy w zespoleKomunikatywnośćDyspozycyjnośćZaangażowanie w wykonywane zadaniaUmiejętności organizacyjne, ustalania priorytetówDodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAPDodatkowym atutem będzie znajomość branży wynajmu i serwisu odzieży roboczej oraz pralnictwa   To oferujemy:Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem, za którą stoi silna marka Grupy ImpelStabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracęSystem premiowy uzależniony od wyników SpółkiWsparcie przy wdrożeniu do nowych zadańRozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kompetencjiOdpowiedzialne stanowisko pracy, dające możliwość samodzielnej pracyMożliwość korzystania z dofinansowania do benefitów pozapłacowychDostęp do bazy szkoleń na platformie e-learningowejNiezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptopSpółka Impel Rental Sp. z o.o., będąca częścią grupy Impel zajmująca się wynajmem, serwisem i praniem odzieży roboczej.

Diagnosta samochodowy na OSKP Alwernia
Alwernia 12 dnia plecy

Zatrudnię diagnostę samochodowego na Okręgowej Stacji Diagnostycznej.Miejsce pracy: AlwerniaWymagania:- uprawnienia diagnosty na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów- dobra znajomość PORD oraz aktualnych rozporządzeń- dyspozycyjność- kultura osobistaZakres obowiązków:przeprowadzanie badań technicznych pojazdówUtrzymanie czystości na stanowisku SKPObsługa klientów w zakresie badań technicznych.