Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Inne w Łosice
Praca w gospodarstwie
nowe Łosice 30+ kilka dni temu

Zatrudnię mężczyznę do pracy w Gospodarstwie Ogrodniczym na stałe lub dorywczo.Praca przy uprawie malin I porzeczek.Wymagana znajomość obsługi ciągnika rolniczego oraz maszyn rolniczych5 0 4 2 8 3 0 9 5

Mechanik*elektryk*elektronik*automatyk*elektrotechnik*KJ
Łosice 30+ kilka dni temu

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Posiadasz wiedzę z zakresu elektroniki, mechaniki, elektrotechniki lub pokrewną? Prześlij swoje zgłoszenie! Poszukujemy kontrolera/kontrolerki jakości ze znajomością rys. technicznego. Nie wymagamy doświadczenia. Mile widziani absolwenci szkół średnich i studiów. Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji • pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22) Zadania: • sprawdzanie wyrobów oraz potwierdzanie zgodności z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną na etapach kontroli przyjęć, procesu produkcji i kontroli ostatecznej • wystawianie dokumentów niezgodności • sporządzanie raportów kontroli • sprawdzanie przyrządów i sprzętu kontrolno-pomiarowego Oczekujemy: • wykształcenia min. średniego technicznego (preferowane elektronika, elektrotechnika, mechanika), mile widziani absolwenci szkół średnich, studiów • nie wymagamy doświadczenia • umiejętności czytania rysunku technicznego • umiejętności posługiwania się uniwersalnym sprzętem kontrolno-pomiarowym • min. podstawowej znajomości programu Excel Jesteś zainteresowany/a aplikuj poprzez formularz: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/kontroler-jakosci_wozniki_79154/ bądź skontaktuj się z nami telefonicznie – 882 - pokaż numer telefonu - . Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Technik / inżynier serwisu urządzeń gastronomicznych
100 zł

Zakres obowiązków: - Serwisowanie urządzeń gastronomicznych Wymagana:  ogólna znajomość budowy urządzeń gastronomicznych  umiejętność naprawy urządzeń gastronomicznych  dyspozycyjność  rzetelność  uczciwość Uprawnienia:  Prawo jazdy kat. B  SEP do 1 kV

Technik / inżynier serwisu chłodniczego
35 zł

Zakres obowiązków: - Serwisowanie urządzeń chłodniczych - Montaż klimatyzacji oraz instalacji chłodniczych - Budowa komór chłodniczych Wymagana:  znajomość budowy komór chłodniczych i mroźniczych  umiejętność naprawy urządzeń i instalacji chłodniczych  dyspozycyjność  rzetelność  uczciwość  chęć do pracy Uprawnienia:  Prawo jazdy kat. B  Certyfikat F-gaz  SEP do 1 kV