Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Inżynieria / Technika w Bielany Wrocławskie
Mechanik samochodowy / Technik Personalny VOLVO CAR
nowe Bielany Wrocławskie 14 dnia plecy

Autoryzowany Dealer Volvo zatrudni w Bielanach Wrocławskich Pracownika na stanowisku:Technik Personalny / Mechanik samochodowy Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:·         wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi,·         przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji,·         naprawa samochodów,·         kontrola jakości wykonanych prac,·         naprawy elektryczne w przypadku Elektromechanika,·         dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy. Od kandydatów oczekujemy:·         doświadczenia min. 2 lata na stanowisku Mechanika/Elektromechanika·         czynnego prawo jazdy kat. „B”,·         wykształcenie kierunkowe techniczne,·         dobrej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań.Co oferujemy:·         konkurencyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów,·         pracę w prężnym zespole, pod szyldem uznanej międzynarodowej marki,·         możliwość pracy w nowoczesnym warsztacie samochodowym Volvo,·         cykl szkoleń technicznych organizowanych przez Volvo Car Polska.Zainteresowała Cię Nasza oferta?Wyślij Nam swoje CV poprzez naciśnięcie klawisza "APLIKUJ".

#Diagnosta #Stacja Kontroli Pojazdów #Bielany Wrocławskie
1850 zł
Bielany Wrocławskie 30+ kilka dni temu

Serwis samochodowy z siedzibą w Bielanach Wrocławskich zatrudni pracownika na stanowisko :Diagnosta - Stacji Kontroli PojazdówOczekiwaniaUprawnienia diagnosty samochodowegoprawo jazdy kategorii Bsamodzielność działania oraz gotowość do pracy w zespole;otwartość na powierzone zadania; sumienność wykonywanych czynności;wysoka kultura osobistaDbałość o powierzone urządzeniaOferujemystałe zatrudnienie na umowy o pracępracę w zgranym zespoleatrakcyjne wynagrodzenienowoczesne urządzeniaZapraszamywww.carconcept.pl

Elektronik
Elektronik

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektronik Obowiązki: - Projektowanie nowych oraz usprawnianie już wdrożonych produktów; - Współpraca z zespołem projektowym; - Projektowanie układów elektronicznych PCB; - Tworzenie dokumentacji technicznej; - Wsparcie działu zakupów, dobór zamienników komponentów. Wymagania: - Znajomość architektury mikrokontrolerów; - Znajomość interfejsów komunikacyjnych (np. RS485, i2C); - Umiejętność projektowania układów elektronicznych; - Umiejętność lutowania ręcznego THT, SMD; - Umiejętność diagnozowania układów elektronicznych i rozwiązywania problemów; - Mile widziane: znajomość języka C / C++. Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą, - Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku; - Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia kandydata, - Możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl. Certyfikat agencji pracy: 13347

Złota rączka z SEP do 1kV

Obowiązki: -Bieżąca eksploatacja i konserwacja instalacji i urządzeń technicznych; -Wykonywanie przeglądów oraz remontów instalacji i urządzeń technicznych; -Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii; -Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych. Wymagania: -Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) -Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków; -Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń technicznych (elektrycznych, chłodniczych, hydraulicznych, mechanicznych) -Uprawnienia SEP do 1kV. Oferta: -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; -Atrakcyjne wynagrodzenie i premie kwartalne; -Dodatkowe benefity- opieka medyczna Lux-Med, ubezpieczenie NNW, Multisport i inne.