Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Praca w Januszkowice
Kelnerka / Kelner praca w restauracji - dodatkowa lub pełny etat
21000 zł
nowe Januszkowice 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Przyjmowanie zamówień.Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu.Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów.Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów.Przyjmowanie zapłat.Zbieranie brudnych naczyń ze stołów.Utrzymywanie czystości stołów i pomieszczeńWymagania:Umiejętności obsługi klienta.Umiejętność oceny zadowolenia klienta i reagowanie na jego potrzeby.Podejście zorientowane na pomoc klientom i współpracownikom.Wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej.Umiejętność zachowania spokoju i profesjonalizmu przy trudnych klientach.Warunki pracy i płacy do uzgodnienia. Mile widziane doświadczenie ale nie konieczne.

Praca w markecie, Dino Polska S.A, Januszkowice
10 zł
Januszkowice 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osoby do PRACY W MARKECIE Januszkowice, woj. opolskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne niezbędne szkolenia atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)