Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient w Solec Kujawski
Sprzedawca-Lada Tradycyjna ul. Powstańców 7
nowe Solec Kujawski 30+ kilka dni temu

Opis firmy:Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.Opis stanowiska: Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki   Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Sprzedawca-Lada Tradycyjna w jednym z naszych 3500 sklepów. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!  Za co będziesz odpowiadać?    Profesjonalna obsługa klienta na ladzie tradycyjnej; Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru; Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie oraz na ladzie tradycyjnej.   Nasze wymagania i oferowane benefity   Jakich osób szukamy?   Otwartych na kontakt z klientami; Gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i weekendy; Gotowych do pracy fizycznej; Zaangażowanych i nastawionych na współpracę; Ceniących pracę w zespole; Mile widziane doświadczenie w pracy przy ladzie tradycyjnej. Co zapewniamy?   Umowa o pracę bez okresu próbnego; Wynagrodzenie podstawowe i nagroda za obecność oraz premia operacyjna; Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy; Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika; Możliwość pracy w różnych wymiarach etatu (1, 0.75, 0.5, 0.25); Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych. 92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.  16 dniowe wdrożenie do pracy w sklepie z dedykowanym opiekunem; Dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.    Etapy procesu rekrutacji:   Aplikacja CV  Selekcja i weryfikacja dokumentów przez Rekrutera  Spotkanie rekrutacyjne z Kierownikiem Sklepu  Decyzja = informacja zwrotna

Pracownik Saloniku Prasowego - Solec Kujawski
1750 zł
Solec Kujawski 30+ kilka dni temu

Świat Prasy Spółka Akcyjna - sieć profesjonalnych salonów prasowych poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy w charakterze: Pracownika Saloniku. Miejsce zatrudnienia: Solec Kujawski (Netto)Wymagania: Dyspozycyjność i elastyczność. Zaangażowanie w powierzone obowiązki. Dbałość o standardy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z niezbędnymi zgodami w celu włączenia w proces rekrutacyjny. Treść wymaganych klauzul w CV ZGODA 1: (obowiązkowa) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ŚWIAT PRASY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 802400) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji. ZGODA 2: (dobrowolna) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ŚWIAT PRASY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 802400) dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ww. spółkę. ZGODA 3: (obowiązkowa, gdy zostaną podane dodatkowe dane osobowe, spoza formularza) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ŚWIAT PRASY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 802400) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.

Kasjer w Juraparku w Solcu Kujawskim

Obowiązki: - obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych - doradzanie klientowi w wyborze odpowiednich produktów - dbanie o porządek na stanowisku pracy - pilnowanie stanów magazynowych i uzupełnianie towarów na ekspozycji - udzielanie informacji na temat miejsca w którym pracujemy - przyjmowanie rezerwacji telefonicznych Wymagania: - miła aparycja, wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole - sumienność - punktualność - umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala - język polski na poziomie komunikatywnym Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie 3200-3700 brutto plus premia zadaniowa - zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie - praca w sympatycznym różnorodnym i towarzyskim zespole - elastyczny grafik - praca w firmie o ugruntowanej na rynku lokalnym pozycji