Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Praca w Korsze
Pracownik produkcji - praca w Polsce
nowe Korsze 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyPracownik produkcji - praca w Polsce Jeżeli szukasz pracy w Polsce na produkcji mamy ofertę właśnie dla Ciebie. Zatrudniamy kandydatów z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii Miasto: Zawiercie Obowiązki: • Produkcja pierogów i półproduktów (różne rodzaje pierogów, pizza, zapiekanki, lasagne, spaghetti, burgery i wiele innych), • pakowanie towarów • temperatura w zakładzie może wynosić +2+5, a może +20+25, w zależności od działu. Ofertujemy: • umowa zlecenie; • organizujemy miejsce zakwaterowanie • możliwe nadgodziny w zależności od ilości zleceń w zakładzie; • jeżeli pracownik posiada własne mieszkanie + 1 zł do stawki. • jeden darmowy lunch • odzież robocza zapewnia pracodawca. Wymagania: • Staranność, sumienność i zaangażowanie • Punktualność • Dyspozycyjność do pracy zmianowej • Umiejętność pracy w zespole Zapraszamy do kontaktu Daria +48 577 - pokaż numer telefonu - (pod tym numerem aktywne są także Viber, WhatsApp) Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00! Klaver Sp. z o o, al. NMP 28/21, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)

Malarz – praca w Niemczech
Korsze 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków: - wszelkie prace związane z zawodem malarza - malowanie okien, drzwi, fasad - inne prace wykończeniowe Wymagania: - doświadczenie w pracy jako malarz - znajomość języka niemieckiego - mile widziane prawo jazdy i własny samochód Oferujemy: -atrakcyjną stawkę godzinową -zakwaterowanie -kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod nr: Teresa +48 731 - pokaż numer telefonu - Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie ( KRAZ 18450 )