Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Magazynier w Jasło
Praca dla pracownika magazynowego z obsługą wózka widłowego
nowe Jasło 30+ kilka dni temu

Nasza firma to największa w kraju grupa spółek magazynowych wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania oraz magazynowania dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynowy z obsługą wózka widłowego Miejsce pracy: JASŁO załadunek, rozładunek; drobne zlecone prace porządkowe na magazynie. dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach od 6-7 do 14-15 WYMAGANE uprawnienia na wózek widłowy chęć do pracy. mile widziane doświadczenie umowa o pracę; 27,00 zł brutto za godzinę; zdobycie cennego doświadczenia.   Zgodnie z obowiązującym prawem uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. CV prosimy o przesłanie w wiadomości na olx lub na mail.

Operator Wózka - Widłowego - Magazynier
Jasło 30+ kilka dni temu

Kluczowe zadania: przede wszystkim prawidłowa i bezpieczna obsługa wózka wykonywana zgodnie z jego instrukcją; obsługa hali produkcyjnej; transport materiałów w magazynach; dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanego pojazdu; wymiana butli gazowej; dbanie o bezpieczeństwo i stosowanie się do podstawowych zasad BHP; przechowywanie i uzupełnianie książki obsługi, wykonywanie drobnych prac magazynowych. Nasze oczekiwania: uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na wózek widłowy gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: Możliwość podjęcia pracy od zaraz Stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku Proces wdrożenia do firmy oraz wsparcie ze strony współpracowników Doskonalenie zawodowe; kursy, szkolenia Pakiet socjalny: świadczenia wypłacane w okresie świątecznym, paczki rzeczowe Spersonalizowaną odzież ochronną oraz jej serwis, nowy budynek pomieszczeń socjalnych, Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia; Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną, Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active Możliwość zakupu wyrobów firmy na preferencyjnych warunkach, Przyjazną atmosferę, www.balticwood.pl