Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Magazynier w Jędrzejów
Pracownik Magazynu - Produkcja Suplementów Diety
300 zł
nowe Jędrzejów 30+ kilka dni temu

Firma Prosuplement Group, poszukuje pracownika na stanowisko Magazyniera. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu produktów w formie proszku oraz kapsułek, służąc klientom krajowym i międzynarodowym. Jesteśmy zespołem zaangażowanym w budowanie silnej pozycji na rynku.Stanowisko: MAGAZYNIERMiejsce pracy: JędrzejówObowiązki:Organizacja i zarządzanie przestrzenią magazynową.Przyjmowanie dostaw i kontrola stanów magazynowych.Przygotowanie towarów do wysyłki i obsługa dokumentacji magazynowej.Utrzymanie porządku w magazynie.Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami inormami. Obsługa systemów informacyjnych.Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów magazynowych.Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.Oferujemy:Wynagrodzenie: 5000 zł brutto.Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.Możliwość rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie.Wymagania:Uprawnienia do obsługi wózka widłowego Aktualna książeczka sanepidowskaUmiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołowej.Dokładność, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.Komunikatywność i umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.Klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.Dołącz do naszego zespołu w Prosuplement Group i rozwijaj się razem z nami! Zapraszamy do aplikowania!

Operator wózka widłowego - Jędrzejów
Jędrzejów 30+ kilka dni temu

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Operator wózka widłowego z UDT Miejsce pracy: Jędrzejów Twoje zadania: -transport, załadunek i rozładunek towarów Oferujemy: -stabilne zatrudnienie - poszukujemy kandydatów do stałej współpracy -ochronną odzież roboczą -ciepły posiłek lub dofinansowanie do posiłku -pracę na cały etat w systemie 3-zmianowym -gwarancję terminowego wynagrodzenia -możliwość dofinansowania zakwaterowania i kosztów dojazdu Od kandydatów oczekujemy: -aktualnych uprawnień UDT -aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie wiadomości, oddzwonimy

Magazynier
Magazynier

Zadania: • przyjmowanie produktów z produkcji oraz przygotowywanie ich do wysyłki; • rozładunek i załadunek towarów; • kompletacja wyrobów gotowych; • obsługa systemu magazynowego; • sporządzanie dokumentacji magazynowej; • dbałość o zgodność stanów magazynowych; • obsługa wózka widłowego oraz wózka paletowego; • dbałość o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: • umiejętność obsługi wózków widłowych; • doświadczenie na stanowisku magazyniera; • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej; • dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność; • umiejętność pracy w grupie. Oferujemy: • pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy; • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;