Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Magazynier w Narew
Magazynier / operator wózka / kierowca C+E
nowe Narew 30+ kilka dni temu

ZADANIA: * Przyjmowanie towarów do magazynu * Składowanie i przechowywanie towaru * Wydawanie towarów pracownikom * Transport materiałów produkcyjnych wózkiem widłowym / suwnicą po hali bądź (w razie posiadania prawa jazdy CE) między zakładami WYMAGANIA: * Posiadanie uprawnień UDT do kierowania wózkiem jezdniowym, mile widziane uprawnienia na suwnicę oraz prawo jazdy kat. C+E * Wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku OFERUJEMY: * Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę * Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas i regularne podwyżki​ * Nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą * Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) i ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji * Bezpłatne testy na COVID * Wyżywienie w stołówce przyzakładowej * Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem) * Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

Magazynier / operator wózka widłowego
Narew 30+ kilka dni temu

ZADANIA: -Przyjmowanie towarów do magazynu -Składowanie i przechowywanie towaru -Wydawanie towarów pracownikom -Transport materiałów produkcyjnych WYMAGANIA: -posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem jezdniowym, mile widziane​uprawnienia na suwnicę -Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -Umiejętność obsługi komputera OFERUJEMY: -Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas -Nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą -Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę i ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji) -Bezpłatne testy na COVID -Wyżywienie w stołówce przyzakładowej -Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem) -Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej