Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Magazynier w Piekary Śląskie
Specjalista ds. magazynowych
nowe Piekary Śląskie 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracySpecjalista ds. magazynowych – również do przyuczenia Miejsce pracy: Piekary Śląskie Opis stanowiska: · zaopatrzenie działu lasera, zamawianie towaru, · przyjmowanie materiałów, · wydawanie atestów, · fakturowanie, · kontrola stanu zaopatrzenia. Nasze oczekiwania: · znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice, · mile widziana znajomość programu Insert Subiekt, · gotowość do nauki zawodu (przyjmujemy również osoby do przyuczenia). Oferujemy: · zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, · atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej, · możliwość przyuczenia się do stanowiska, · możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie z długoletnim stażem na rynku, · pracę w systemie jednozmianowym (6.00-14.00). Kontakt: prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem Lento.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się pod nr tel 693 - pokaż numer telefonu - . Dane firmy: Rimsa Plus Sp. z o. o, ul. Bytomska 3, 41-940 Piekary Śląskie Zapraszamy na stronę internetową www.rimsaplus.pl Prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb trwającej rekrutacji” Jeśli chcesz aby Twoje dokumenty aplikacyjne brały udział również w przyszłym rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie dopisku: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych." Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest firma Rimsa Plus Sp. z o. o. Klauzula informacyjna dla Kandydatów dostępna jest na naszej stronie internetowej. Zapoznaj się z nią zanim zgłosisz swoją kandydaturę.

Pracownik magazynu
Piekary Śląskie 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyPracodawcą jest firma z branży przemysłowej. Do magazynu o powierzchni ok. 500 m2 poszukujemy Pracownika magazynu Miejsce pracy: Piekary Śląskie Obowiązki: - Rozładunek i przyjęcie towaru - Przygotowanie paczek i wydanie towaru - Kompletacja towarów według zamówienia klienta - Dbałość o powierzony towar i mienie Firmy, dbałość o porządek na magazynie i wokół magazynu - Udział w inwentaryzacjach - Przygotowywanie dokumentów magazynowych – obsługa systemu magazynowego Wymagania: - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Umiejętność obsługi komputera - Dobry stan zdrowia - Dyspozycyjność - praca w godzinach 7.00 – 16.30 (40 godz. Tygodniowo) - Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych (IIWJO) - prawo jazdy kat. B Oferta: - Umowa o pracę - Grupowe ubezpieczenie na życie - Stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie - Praca od poniedziałku do piątku - Możliwość rozwoju zawodowego Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Magazynier - operator wózka widłowego

Główne obowiązki i zadania: - Realizacja transportów wewnętrznych - Przygotowanie materiałów, surowców i produktu gotowego do załadunku i wywozu - Przyjmowanie materiałów i surowców na stanowiska składowania - Zapewnienie miejsca składowania materiałów i surowców - Wystawianie kwitów WZ - Kompletowanie dokumentacji związanej z przemieszczaniem się materiałów Od kandydatów oczekujemy: -Posiadania uprawnień do prowadzenia wózka widłowego UDT (warunek konieczny) -Umiejętności pracy w grupie -Gotowości do pracy w systemie zmianowym -Chęci do pracy i zaangażowania -Mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej Oferujemy: -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności -Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku -Dofinansowanie do wypoczynku pracowników -Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku Osoby zainteresowane pracą prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez „Orzeł Biały” S.A. z siedzibą w Piekarach Śląskich, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie, w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.” Jednocześnie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Orzeł Biały S.A. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem: www.orzel-bialy.com.pl/content/files/Informacja_dla_Kandydata.pdf