Sortowanie:
Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Magazynier w Rawicz
Firma handlowa zatrudni na stanowisko pracownika magazynu.
nowe Rawicz 4 kilka dni temu

OPIS STANOWISKA: Osoba zatrudniona na w/w stanowisku ma za zadanie prowadzenie prac magazynowych zgodnie z wytycznymi. Do ogólnych obowiązków należą następujące czynności:- przygotowywanie przesyłek dla klientów,-wysyłki paczek allegro i sklep internetowy- przyjmowanie oraz wydawanie dostaw,- dbałość o porządek w miejscu pracy.WYMAGANIA:- umiejętność organizacji pracy własnej,- umiejętność pracy w grupie,- odpowiedzialność.OFERUJEMY:- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,- pełne szkolenie wdrażające i wsparcie podczas pracy,- pracę w zaangażowanym zespole,Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku.Wynagrodzenie: cały etat 4242,00 brutto zł.+ premieOsoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV w wiadomości za pośrednictwem serwisu OLX. Każde CV musi zawierać w swej treści aktualną klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.