Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media w Jełowa
Specjalista ds. wzornictwa
999 zł
nowe Jełowa 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków: - realizacja projektów wdrożeniowych, w tym współtworzenie nowych produktów w ramach zespołu projektowego, - współtworzenie wizerunku produktów w ramach marki STEGU oraz jej zależnych, - ścisła współpraca między-działowa w strukturach firmy produkcyjnej, - tworzenie materiałów graficznych, w tym prezentacji wizerunkowych oraz produktowych, - współtworzenie koncepcji ekspozycyjnych, - bieżący research rynku oraz monitorowanie trendów, - dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów. Wymagania:- znajomość programów projektowych, - ukończone studia kierunkowe lub studenci ostatnich lat: architektura wnętrz, wzornictwo przemysłowe, sztuki wizualne lub inne związane z projektowaniem i designem,  - zainteresowanie trendami, designem, wyposażeniem wnętrz, - kreatywność, myślenie koncepcyjne/twórcze oraz wysokie poczucie estetyki, - gotowość do uczestnictwa w delegacjach poza miejscem zamieszkania, - świetna umiejętność organizacji czasu, - komunikatywność, elastyczność i zaangażowanie, - język angielski w stopniu komunikatywnym, - mile widziane prawo jazdy kategorii B. Oferujemy:- możliwość  pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej, - możliwość wyjazdów na wydarzenia branżowe w Polsce i za granicą, -zdobywanie doświadczenia w ramach nowo powstałej struktury działu , - pracę przy ciekawych projektach,- pakiet socjalny: dodatki urlopowe i świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci,- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,- Program Poleceń Pracowniczych,- miłą atmosferę, gdzie razem tworzymy całość, a każdy może być sobą i dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami czy pasjami.