Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Praca w Miłomłyn
Ochrona Obiektu Przemysłowego/Logistycznego - Miłomłyn
1500 zł
nowe Miłomłyn 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Patrole obiektuKontrola ruchu osobowo-towarowego Wymagania:NiekaralnościUmiejętności pracy w zespoleDyspozycyjnościPosiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęPraca zmianowaGwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasKompletne, bezpłatne umundurowanieProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweZwrot za dojazdy

Dodatkowy dochód dla osób z branży wellness i pasjonatów
Miłomłyn 30+ kilka dni temu

Jeśli zdrowy tryb życia, dbanie o odpowiednią dietę i aktywność fizyczną, to Twoje pasje, mam dla Ciebie propozycję współpracy, dzięki której będziesz zarabiać na swoim hobby. Jeśli jesteś dietetykiem, trenerem personalnym, doradcą żywieniowym lub pracujesz w branży kosmetycznej (salon fryzjerski, salon kosmetyczny, SPA) automatycznie masz dostęp do wielu potencjalnych klientów. Pracuję z zieloną żywnością funkcjonalną oraz suplementami diety i nutraceutykami renomowanej marki. Do mojego zespołu poszukuję ambitnych, zorientowanych na cel osób, które chcą zdobywać nową wiedzę i dzielić się nią z otoczeniem, a przy okazji zyskać dodatkowy dochód, który zasili ich budżet domowy lub pozwoli zdywersyfikować przychody firmy. Gwarantuję wsparcie w organizacji biznesu, prowadzeniu bieżących działań promocyjnych, marketingu internetowym oraz wiedzę z zakresu zdrowia, diety i aktywności, którą będziesz mógł się dzielić ze swoimi klientami. Do pracy potrzebujesz wolnych 2-3 godzin dziennie, urządzenia z dostępem do internetu oraz entuzjazmu i chęci do nauki. Opcji współpracy jest kilka - można po prostu zarejestrować się i kupować dla siebie i rodziny/znajomych po niższych cenach, a można też czerpać z tego dodatkowy dochód budując swój własny, niezależny biznes.