Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Praca w Obrowo
Praca w ogrodzie + prace porządkowe na terenie firmy/domu
nowe Obrowo 3 kilka dni temu

Nasza firma poszukuje energicznej osoby, która będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku w ogrodzie oraz pomocy przy prostych pracach porządkowych. Jeśli lubisz pracować na świeżym powietrzu, dbasz o estetykę otoczenia i masz doświadczenie w pracy w ogrodzie, ta oferta jest dla Ciebie!Obowiązki:Prace ogrodowe, w tym koszenie trawy, przycinanie krzewów, pielęgnacja roślin, sadzenie nowych roślin, usuwanie chwastów itp.Prace porządkowe na terenie firmy i domu.Wymagania:Doświadczenie w pracy ogrodowej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu ogrodowego (np. kosiarka, podkaszarka).Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.Przyjazne warunki pracy wśród zielonej przyrody.Możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz rozwoju w szczeblach firmy.

Praca na produkcji, ustawianie maszyn
Obrowo 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Obsługa maszyn produkcyjnych.Praca przy pakowaniu Kompletowanie zamówieńWykonywanie prostych napraw i konserwacji maszyn.(plus)Przestrzeganie standardów jakościowych i norm bezpieczeństwa.WymaganiaDokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.Umiejętność pracy w zespole.Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, choć nie jest to konieczne.Chęć rozwoju zawodowego i nauki obsługi maszyn.Oferujemy Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.Pracę przy nowoczesnych maszynach i urządzeniach.Możliwość rozwoju zawodowego.Przyjazne środowisko pracy.Benefity pozapłacowe.