Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Barlinek
Praca w Ochronie, stawka 21 zł netto (na rękę) - Barlinek
nowe Barlinek 17 dni plecy

Zakres obowiązków:Obsługa monitoringuZapobieganie kradzieżom Wymagania:Wysoka kultura osobistaNiekaralnośćSpostrzegawczość, stanowczość i zdecydowanieUmiejętność pracy na samodzielnym stanowisku Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieStawka godzinowa 21 zł netto (na rękę)Ilość godzin w miesiącu ok. 175Brak kar finansowychElastyczny grafik

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej
Barlinek 21 dni plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy osoby do pracy w Grupie Interwencyjnej na terenie miasta Barlinek. Wymagania; 1. Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej 2. Posiadanie Legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni 3. Aktualne badania 4. Prawo jazdy kat. B

Pracownik ochrony obiektu
Barlinek 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyPoszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik ochrony fizycznej obiektu oświatowego Miejsce pracy: Barlinek Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Dbanie o teren przylegający do obiektu. Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas Kompletne, bezpłatne umundurowanie

Pracownik ochrony - Barlinek

Opis oferty pracySzukasz stabilnej pracy w ochronie? Nasza oferta jest dla Ciebie! Zostań pracownikiem ochrony i zadbaj z nami o bezpieczeństwo na terenie obiektu przemysłowego w Barlinku. Oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 727 - pokaż numer telefonu - , po godz. 16 infolinia tel. 71 711 01 44 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.