Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Dywity
Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Dywity
nowe Dywity 8 dni plecy

Obowiązki:Ochrona powierzonego mieniaObserwacja osób na sklepieMonitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowiSumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania:NiekaralnośćDyspozycyjnośćSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę (zlecenie)Wynagrodzenie: 27,70 zł brutto/hGwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasKompletne, bezpłatne umundurowanieProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmyUbezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)

Dywity 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Ochrona powierzonego mieniaObserwacja osób na sklepieMonitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowiSumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania:NiekaralnośćDyspozycyjnośćSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę (zlecenie)Wynagrodzenie: 27,70 zł brutto/hPełny etat (od 168h w miesiącu)Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasKompletne, bezpłatne umundurowanieProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmyUbezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)