Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Gryfino
Dowódca Zmiany - praca z możliwością rozwoju w branży security
nowe Gryfino 4 kilka dni temu

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Opis oferty pracyObecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:Security Shift Supervisor - Dowódca Zmiany w obiekcie logistycznymLokalizacja: GardnoZakres zadań:koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany,utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,wdrażanie i szkolenie pracowników nowych i obecnych,prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem kontraktem,nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość. Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat,atrakcyjne wynagrodzenie,gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,rozbudowany pakiet szkoleń,ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,dofinansowanie do karnetów sportowych,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.Kwalifikacjeniekaralność,umiejętność zarządzania zespołem,komunikatywność,wysoka kultura osobista,dyspozycyjność,znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office).Mile widziane: wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony,doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Dodatkowe informacjeZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Gryfino
Gryfino 14 dnia plecy

Zakres obowiązków:Ochrona powierzonego mieniaObserwacja osób na sklepieMonitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonymSumienna realizacja obowiązków służbowychRaportowanie zdarzeńWymagania:NiekaralnośćDyspozycyjnośćSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązkiOferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieWynagrodzenie ok. 4800 zł bruttoPraca w godzinach:: 6-22Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasKompletne, bezpłatne umundurowanieProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmyUbezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracyRealizując obowiązki informacyjne dotyczące ochrony danych osobowych, wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) [„RODO”], przekazujmy następujące informacje:1. Administratorem Państwa danych osobowych AST SECURITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością („ADO”), adres:  Wincentego Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa, Polska2. Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem: Wincentego Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa, Polska3. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Pozostałe dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Państwa zgody. Jeżeli dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna jest wyraźna zgoda na ich przetwarzanie. Za Państwa zgodą ADO będzie przetwarzał Państwa dane osobowe także w innych procesach rekrutacyjnych. 4. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z ADO przetwarzają dane osobowe, dla których administratorem danych osobowych jest ADO, np. firmy księgowe, kancelarie prawne oraz dostawcy usług IT. 5. Państwa dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane nie dłużej niż 12 miesięcy od wysłania aplikacji.6. Mają Państwo prawo: a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; b) do sprostowania danych; c) do ograniczenia przetwarzania danych; d) do usunięcia danych; e) do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).7. W zakresie w jakim Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Państwa zgody, mogą Państwo cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Praca dla studentów i nie tylko! Pracownik ochrony w Gardnie
Gryfino 30+ kilka dni temu

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik Ochrony w obiekcie logistycznymLokalizacja: Gardno (pow. gryfiński)Praca dla kobiet i mężczyzn! Dla studentów i nie tylko! Opis oferty pracyObowiązki:ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,kontrola osób,monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.Oferujemy:umowę o pracę lub umowę zlecenie z odprowadzaniem pełnych składek ZUS,pracę w systemie zmianowym,ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca,dofinansowanie do kart sportowych,pełne umundurowanie.Kwalifikacjedyspozycyjnośćsprawność fizyczna,doświadczenie w pracy zmianowej,umiejętność obsługi komputera,niekaralność.Mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,status ucznia/studenta.Dodatkowe informacjeOsoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV – przycisk Aplikuj. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Pracownik ochrony

Poszukuję pracownika ochrony. Praca zmianowa 12 h 7-19; 19-7. Umowa zlecenie z pełnymi składkami.