Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Kalety
Pracownik ochrony - obiekt produkcyjny - Kalety
nowe Kalety 11 dni plecy

Zakres obowiązków:Ochrona powierzonego mieniaMonitorowanie bezpieczeństwa na terenie zakładuSumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania:NiekaralnośćDyspozycyjnośćSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązkiUmiejętność obsługi komputera Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieWynagrodzenie 27,70 brutto pln za godzinę pracy Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasKompletne, bezpłatne umundurowanieProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmyUbezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) Możliwość odbycia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony i na koszt pracodawcy

Pracownik ochrony
Kalety 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyFirma usług ochrony osób i mienia, zatrudni pracowników do dozorowania obiektów przemysłowych. Praca na terenie powiatu tarnogórskiego min. w miejscowości Kalety. Wymagana niekaralność, dobry stan zdrowia, gotowość do pracy zmianowej. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.