Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Kąty Wrocławskie
Pracownik ochrony - sklep - Kąty Wrocławskie
nowe Kąty Wrocławskie 8 dni plecy

Zakres obowiązków:Ochrona powierzonego mieniaObserwacja osób na sklepieMonitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowiSumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania:NiekaralnośćDyspozycyjnośćSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieWynagrodzenie 29 zł brutto za hGwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasKompletne, bezpłatne umundurowanieProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmyUbezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)Możliwość odbycia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony i na koszt pracodawcy

Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy, Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie 9 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.   Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy, Kąty Wrocławskie Poszukujemy pracownika ochrony na obiekt logistyczno-magazynowy w Kątach Wrocławskich przy Ul. Nowowiejskiej Oczekujemy: - gotowości do pracy w systemie 24-godzinnym - niekaralności - sumienności i dokładności - znajomości obsługi systemów elektronicznych (SSP, CCTV, BMS, itp.)    Oferujemy: - umowę zlecenie - bezpłatne ubezpieczenie sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie - dostęp do platformy pracowniczej, gdzie Pracownicy Seris Konsalnet mogą korzystać m.in. z biletów do kina, teatru czy karnetów sportowych w specjalnych cenach - możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS).   Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji lub kontakt pod numerem telefonu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 88*******56

Pracownik ochrony Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie 23 dnia plecy

Opis oferty pracyZatrudnimy pracowników ochrony budowy w Kątach Wrocławskich mile widziane osoby z orzeczeniem, studenci, osoby uczące się. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem 601 - pokaż numer telefonu - lub 519 - pokaż numer telefonu -

Pracownik ochrony - budowa - Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie 30+ kilka dni temu

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Pracownik ochrony - budowa - Kąty Wrocławskie Poszukujemy pracownika ochrony budowy - Kąty Wrocławskie Praca w systemie zmian 24-godzinnych 7:00-7:00 Obowiązki: • patrole • obserwacja i przeciwdziałanie kradzieży na podległym terenie • dbanie o odpowiednie zabezpieczenie budowy Wymagania: • niekaralność • dobra kondycja fizyczna • możliwość pracy w godzinach nocnych Oferujemy: • Umowę zlecenie • Bezpłatne umundurowanie • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną LUX MED   Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny pod numerem: 60*******49 (poniedziałek-piątek, w godzinach 8:00-16:00) lub SMS o treści: 'Imię Nazwisko - Kąty Wrocławskie'