Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Maków Mazowiecki
Pracownik ochrony fizycznej
nowe Maków Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyTettsui Security Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku *pracownik ochrony fizycznej Miejsce pracy - Rzewnie WYMAGANIA: 1. Zaangażowanie, 2. Dyspozycyjność, 3. Umiejętność pracy w zespole, 4. Odpowiedzialność, 5. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, OFERUJEMY: 1. Stabilne warunki zatrudnienia - (terminowa wypłata do ostatniego dnia miesiąca), 2. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 3. Szkolenie przygotowawcze, 4. Wszelkie narzędzia do pracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 - pokaż numer telefonu - Praca od 01.03.2024 r.

Kierowca/Ratownik -STRAŻAK – Technik Pożarnictwa
120 zł
Maków Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Opis firmyOpis stanowiska:Ze swojej strony oferujemy:System pracy 12 lub 24 godzinny,Atrakcyjną stawkę godzinową,Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,Ubezpieczenie NNW,Pakiet benefitów pozapłacowych,Możliwość korzystania z funduszu socjalnego,Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe. Oczekiwania, jakie mamy w stosunku do Ciebie:Znajomość procedur postępowania na wypadek zagrożeń pożarowych,Prawo jazdy min. kat. „C” lub „B”,Niekaralność,Sumienność,Uprawnienia strażaka PSP (minimum kurs strażaka ratownika PSP).Uprawnienia PSP (minimum Technik pożarnictwa) – w zależności od stanowiska Wyzwania, jakie na Ciebie czekają:Nadzór nad realizacją ochrony z zakresu p.poż.,Kontrola stanu bezpieczeństwa obiektu,Realizowanie cyklicznych obchodów całego obiektu,Reagowanie na wszelkie sygnały o występujących zagrożeniach pożarowych. KONTAKT: 603 681 441 w godzinach 07:00-15:00Dodatkowe informacjeKliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.