Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Międzyzdroje
Ochrona Obiektów Bel Mare Resort
nowe Międzyzdroje 6 dni plecy

Opis oferty pracyOchrona "RPD SERVIS" to firma zajmująca się ochroną małych jak i dużych obiektów. Zapewnia ochronę pojedynczych obiektów, kompleksów mieszkaniowych oraz imprez okolicznościowych. W prężnie rozwijającej się firmie jest spore zapotrzebowanie na kadry pracownicze w związku z tym poszukujemy chętnych osób na stanowisko "Ochrona Fizyczna" w obiektach "Bel Mare" w miejscowości Międzyzdroje. Zakres czynności: ochrona fizyczna mienia obchody kontrolne godne reprezentowanie firmy zgłaszanie uszkodzeń oraz zdarzeń dewastacji wymagamy: niekaralność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, opanowanie, spostrzegawczość, szybka reakcja na zdarzenia. Oferujemy : stabilne zatrudnienie w firmie, umowę zlecenie bezpłatne umundurowanie Kontakt: "577 - pokaż numer telefonu - " "733 - pokaż numer telefonu - "

Ochrona obiektu turystycznego
Międzyzdroje 9 dni plecy

Praca na ośrodku wczasowym w Międzyzdrojach, w godz. od 21 do 6 rano, codziennie , zakwaterowanie na terenie obiektu , pełne wyżywienie, praca polega na rejestrowaniu wjazdu i wyjazdu w godzinach , ochrona obiektu, poszukujemy kandydata bez nałogów, chętnie emeryt wojskowy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Międzyzdroje
Międzyzdroje 10 dni plecy

Zakres obowiązków:Kontrola bezpieczeństwa na obiekcieWeryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardówRealizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratomAnaliza materiału CCTVZabezpieczanie zebranych materiałów Wymagania:Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencjiOsoby komunikatywne, otwarte, zorganizowane, sumienne i odpowiedzialneMile widziane:Mile widziane doświadczenie pracy w ochronieMile widziane posiadanie statusu studenta   Oferujemy:Umowa zlecenieWynagrodzenie: 20,00 zł netto​Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm w Polsce: narzędzia pracy, szkolenia wdrożeniowe, podnoszenie kwalifikacjiMiła atmosfera w pracy, elastyczny grafik pracy, samodzielność w wykonywanych zadaniach

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Międzyzdroje
Międzyzdroje 30+ kilka dni temu

Szukasz stabilnej pracy w ochronie? Mamy coś dla Ciebie. Dołącz do Nas i zadbaj o bezpieczeństwo na terenie obiektu użyteczności publicznej w Międzyzdrojach.   Poszukujemy osób: * posiadających wpis na listę KPOF * dyspozycyjnych * sumiennych * zaangażowanych w wykonywane obowiązki   W zamian za Twoje zaangażowanie gwarantujemy: * stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie * pełne umundurowanie i narzędzia niezbędne do pracy * dogodny system zmian - 24/48   Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 727 003 748, w godz. 16-20 infolinia 71 711 01 44  lub przesłanie aplikacji z zamieszczoną klauzulą: „Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.” Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.