Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Nasielsk
Pracownik ochrony - Nasielsk
nowe Nasielsk 4 kilka dni temu

Wspieramy aktywizację osób z ograniczoną sprawnością. W związku z tym zakład pracy chronionej poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko pracownika ochrony fizycznej. Zakres obowiązków:Patrole obiektu, obchodyDbanie o bezpieczeństwo obiektu Wymagania:DyspozycyjnośćSumienność i zaangażowanieWysoka kultura osobistaOrzeczenie o niepełnosprawności - wymagane Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowa o praceWynagrodzenie 27,70zł brutto/hGwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasMożliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie

Pracownik ochrony (student) - Nasielsk
Nasielsk 4 kilka dni temu

Zakres obowiązków:Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie obiektu, reagowanie na zagrożeniaObchody kontrolnePraca przy monitoringu Wymagania:NiekaralnośćDyspozycyjnośćKultura osobistaZaangażowanie w wykonywane obowiązkiStatus studenta Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenieGwarancję wynagrodzenia w terminieWynagrodzenie 27,70 zł brutto/hElastyczny grafik umożliwiający pogodzenie nauki z pracąJasno sprecyzowany obowiązkiWprowadzenie w nowe stanowisko przygotowujące do pracyŚwietna atmosfera i przyjazny zespółMożliwość doboru lokalizacji miejsca pracyMożliwość odbycia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony i na koszt pracodawcy

Pracownik Ochrony
Nasielsk 5 dni plecy

Opis oferty pracyFirma do swoich szeregów zatrudni PRACOWNIKA OCHRONY! Wymagane kwalifikację: - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - wiek do 45lat. Po więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny - 602 - pokaż numer telefonu - lub poprzez e-maila: NASIELSK(MAŁPA)PLEBAN.COM.PL Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

DYSPOZYTOR
DYSPOZYTOR
Nasielsk 30+ kilka dni temu

Firma zatrudni pracownika na stanowisko dyspozytora w centrum monitorowania. Wymagane kwalifikację to wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.