Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Olsztynek
Pracownik Ochrony Fizycznej - Olsztynek
1500 zł
nowe Olsztynek 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Patrole obiektu (obiekt przemysłowego/logistyczny)​Kontrola ruchu osobowo-towarowego Wymagania:NiekaralnośćUmiejętność pracy w zespoleDyspozycyjnośćChęć do pracyPodstawowe umiejętności pracy przy komputerzeMile widziane:Mile widziane osoby z orzeczeniem o st. niepełnosprawnościZachęcamy do aplikowania osoby uczące się, kobiety, mężczyzn Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowa o pracęPraca zmianowaGwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas (4242 zł brutto + premia​)Kompletne, bezpłatne umundurowanieProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Pracownik ochrony - Asysta Dostaw
2550 zł
Olsztynek 30+ kilka dni temu

Zakres zadań:Ochrona/Asysta w trakcie dostawy towaru na sklepMonitorowanie bezpieczeństwa w trakcie dostawySumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania:NiekaralnośćDyspozycyjność(praca w różnych godzinach dostaw, różne lokalizacje)Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę (zlecenie)Wynagrodzenie 50 zł bruttoGwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmyUbezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)