Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Pisz
Kwalifikowani Pracownicy Ochrony
nowe Pisz 7 dni plecy

Opis oferty pracyFirma DGP Security Partner zajmująca się kompleksową ochroną mienia zatrudni pracowników do ochrony w jednostce wojskowej. Miejsce pracy: Bemowo Piskie. Wymagania: - wpis na listę Kwalifikowany Pracownik Ochrony - uprawnienia do pracy z bronią - prawo jazdy - doświadczenie dodatkowym atutem Oferujemy: - praca na etat - umowa o pracę i zlecenie - zmiany według grafiku po 24 h Osoby chętne zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 14 pod numer tel : 734 - pokaż numer telefonu - Wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01 - 014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/

Pracownik ochrony - obiekty produkcyjny - Pisz
1500 zł
Pisz 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków:Patrole obiektuKontrola ruchu osobowegoKontrola ruchy kołowego Wymagania:NiekaralnościUmiejętności pracy w zespoleDyspozycyjnościChęci do pracyMile widziane:Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i umowę zlecenieWynagrodzenie: 4242 zł brutto pełen etat (27,70 zł brutto umowa zlecenie)Praca w godzina 07. 00-19. 00/ 19. 00-17. 00Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasKompletne, bezpłatne umundurowanieProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy/ OD ZARAZ

Opis firmy Jestesmy skandynawskim koncernem z branzy ochrony fizycznej. Pozycje lidera w branzy zawdzieczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiazaniom z zakresu bezpieczenstwa. Obecnie do naszego zespolu poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik ochrony Lokalizacja: Pisz Opis oferty pracy Twoje przyszle zdania: * monitorowanie stanu bezpieczenstwa na terenie chronionego obiektu, * ochrona mienia przed dewastacja i wlamaniem, * prowadzenie dokumentacji sluzbowej. Ze swojej strony oferujemy:? * prace od zaraz * umowe zlecenie z odprowadzeniem pelnych skladek ZUS, * kompletne i bezplatne umundurowanie, * brak kar finansowych, * terminowe wyplacanie wynagrodzenia zawsze do 10-go kazdego miesiaca, * ubezpieczenie NNW (od Nastepstw Nieszczesliwych Wypadków). Kwalifikacje Aplikuj, jesli jestes osoba: * chcaca poszerzyc lub zdobyc doswiadczenie w branzy ochrony, * niekarana, * znasz podstawowa obsluge komputera. Dodatkowe informacje Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez: * wyslanie CV – przycisk aplikuj, * kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:? 6-0-1-2-9-8-7-9-6(KONTAKT OD PONIEDZIALKU DO PIATKU 8-16) Klikniecie przycisku "Wyslij" oznacza, ze wyrazasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Postepu 6 dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji. Mozesz zapoznac sie ze szczególowa polityka ochrony danych osobowych przez spólki Securitas pod adresem: https:// www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/ Dane osobowe beda przechowywane przez okres 12 miesiecy od dnia zlozenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Klikniecie przycisku „Aplikuj” oznacza, ze wyrazasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Postepu 6 dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji. Mozesz zapoznac sie ze szczególowa polityka ochrony danych osobowych przez spólki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/ Dane osobowe beda przechowywane przez okres 24 miesiecy od dnia zlozenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Application URL: https://easyapply.jobs/r/6huIsF61ZKf5n611WO3w

Pracowników dozoru z okolic Pisza

Zatrudnimy osoby do dozoru obiektów. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Dobre warunki pracy. Jedna umowa. Nadgodziny wypłacane prawidłowo (100-tki). Dodatki nocne. Pakiety rehabilitacyjne.Zwroty za leki, dojazdy. Zapraszamy. Kontakt 605 - pokaż numer telefonu -