Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Poniatowa
Pracownik ochrony fizycznej - obiekt przemysłowy - Poniatowa
nowe Poniatowa 16 dni plecy

Zakres obowiązków:Kompleksowa ochrona i nadzorowanie obiektówDbanie o wysoką jakość świadczonych usługRealizacja prawidłowych wymogów kontrahenta Wymagania:SpostrzegawczośćDyspozycyjnośćNiekaralnośćWysoka kultura osobistaPosiadanie orzeczenie o niepełnosprawności stopień minimum znaczny lub z kodem specjalnym​ Oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenieZatrudnienie w oparciu o umowę o pracęZmiany 18hCiekawa praca w renomowanej firmiePraca w przyjaznym zespoleSzkolenie w ramach zatrudnienia

Pracownik ochrony obiekt handlowy - Poniatowa
Poniatowa 30+ kilka dni temu

Szukamy pracowników ochrony na obiekty handlowe jako detektyw w stroju cywilnym. Praca w rożnych godzinach, elastyczny system pracy. Stawka brutto 19,70 - 23,50 zł. Praca m.in. na monitoringu i na sklepie. Wymagania: - dyspozycyjność - niekaralność - mile widziane doświadczenie - dobra sprawność fizyczna