Sortowanie:
Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Pyrzyce
Pracownik ochrony fizycznej - Pyrzyce
nowe Pyrzyce 4 kilka dni temu

Opis stanowiska:Ochrona powierzonego mienia i osóbPraca na monitoringuObchodyProwadzenie dokumentacji obiektowej Wymagania:NiekaralnośćWysoki poziom kultury osobistejChęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencjiOsoby komunikatywne, dyspozycyjne, zorganizowane, sumienne, odpowiedzialneMile widziane:Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności - nie jest to warunek konieczny Oferujemy:Wynagrodzenie 27,70-28,50 zł brutto/hUmowę zlecenieStabilne zatrudnienie w jednej z największych firm w PolscePodnoszenie kwalifikacjiElastyczny czas pracySzkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązkówLokalizacja pracy uwzględniająca potrzeby pracowników przesyłanie aplikacji za pomocą portalu.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"