Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Sianów
Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Sianów
nowe Sianów 17 dni plecy

Zakres obowiązków:Kontrola bezpieczeństwa na obiekcieWeryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardówRealizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratomAnaliza materiału CCTVZabezpieczanie zebranych materiałów Wymagania:Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencjiNiekaralnośćKomunikatywnośćSpostrzegawczośćMile widziane:Mile widziany status studentaMile widziane doświadczenie w ochronie Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm w Polsce: narzędzia pracy, szkolenia wdrożeniowe, podnoszenie kwalifikacjiWynagrodzenie: 20,00 zł netto/hMiła atmosfera w pracyElastyczny grafik pracySamodzielność w wykonywanych zadaniach

Zatrudnię pracownika do ochrony - Sianów
Sianów 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracownika do ochrony - Sianów. Obwodnica Koszalina. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności i prawo jazdy. Kontakt telefon 793 - pokaż numer telefonu - , 54 411-88-33,