Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Wałcz
Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Wałcz
nowe Wałcz 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków:Kontrola bezpieczeństwa na obiekcieWeryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardówRealizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratomAnaliza materiału CCTVZabezpieczanie zebranych materiałów Wymagania:Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencjiMile widziane doświadczenie pracy w ochronieMile widziani studenciOsoby komunikatywne, otwarte, zorganizowane, sumienne i odpowiedzialne Oferujemy:Wysokość wynagrodzenia: 20 zł netto/hUmowa zlecenieStabilne zatrudnienie w jednej z największych firm w Polsce, w oparciu o umowę zlecenie​Narzędzia pracy, szkolenia wdrożeniowe, podnoszenie kwalifikacjiMiła atmosfera w pracy, elastyczny grafik pracy, samodzielność w wykonywanych zadaniach

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z bronią - delegacja Warszawa
Wałcz 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyHR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta - poszukuje osób na stanowisko: Kwalifikowany Pracownik Ochrony z bronią Praca od zaraz !!! Miejsce pracy: Warszawa MPWiK ZAPEWNIAMY: * zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2-4 osobowe) * zwrot kosztów dojazdu Służby 7 dni w tyg. w systemie 12/12 lub 12/24 ( ELASTYCZNE GODZINY PRACY ! ) Zakres obowiązków * patrolowanie wyznaczonych terenów * zapewnienie bezpieczeństwa na chronionym obiekcie * przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa * dbanie o wysoką jakość usług zgodnie z procedurami ochrony i pozytywny wizerunek firmy Wymagania * wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony * legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni * umiejętność pracy w grupie * sprawność fizyczna Oferujemy: * stawkę min. 30 -32 zł netto * w okresie świątecznym 23/24/25/26 oraz 31/01 dodatek 100 netto * zakwaterowanie (hotel) oraz zwrot kosztów dojazdu * szkolenie i wdrożenie * praca na renomowanym obiekcie * stabilne warunki zatrudnienia * zatrudnienie na dogodny okres czasu (krótko lub długo terminowe) Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 tel. 727 - pokaż numer telefonu - W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć." Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1.

Podejmę pracę w ochronie Wałcz i okolice
1490000 zł

Pracujący emeryt obecnie zatrudniony w ochronie elektrowni fotowoltaicznej podejmę pracę w ochronie,stróża lub dozorcy obiektu w okolicy Wałcza lub na terenie miasta Wałcz, Kontakt telefoniczny *** *** ***