Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Produkcja w Aleksandrów Kujawski
Kontroler Jakości
nowe Aleksandrów Kujawski 13 dnia plecy

Zakres obowiązków:· kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów zgodnie wytycznymi klienta· kontrola materiałów używanych w produkcji opakowań kartonowych· wypełnianie dokumentacji jakościowej· obsługa i analiza reklamacji klientów w tym przygotowywanie działań naprawczychWymagania:·  wykształcenie średnie·  dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym·  dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość  i systematyczność·  konsekwencja w działaniu, umiejętność współpracy w grupie·  wysokie zdolności manualne i dobry wzrok. znajomość obsługi komputeraOferujemy:·  pracę w systemie zmianowym·  szkolenie w celu nabycia niezbędnych umiejętności·  pracę na podstawie umowy o pracę. system motywacyjny. pakiet medyczny, karty sportowe, dodatkowe ubezpieczenie

Spawacz
Spawacz
Aleksandrów Kujawski 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyNr licencji: 7933 Poszukujemy Spawaczy MAG lub TIG! Miejsce pracy oddalone od Aleksandrowa Kujawskiego o ok. 40km Obowiązki: - Spawanie konstrukcji stalowych - Przygotowanie materiału do spawania - Opracowywanie dokumentacji spawalniczej - Wykonywanie poleceń przełożonego Poszukiwane kompetencje: - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego urządzeń, maszyn i narzędzi - Znajomość rysunku technicznego - Wykształcenie zawodowe lub techniczne Oferujemy: - Umowę o pracę z pracodawcą - Wspólny samochód służbowy z Torunia. W krótce również z Bydgoszczy - Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 12-20) - Pakiet medyczny - Ubezpieczenie - Wsparcie Rekrutera CorsonHR na wszystkich etapach rekrutacji

Operator maszyn - praca w Aleksandrowie Kujawskim!

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży poligraficznej, aktualnie do swojego zespołu zatrudni osobę na stanowisko: Operator maszyn Zakres obowiązków: -Samodzielna obsługa maszyny produkcyjnej -Realizacja zleceń produkcyjnych Oferujemy: -Pracę możliwą od zaraz -Szkolenia zapewniające rozwój -Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą -Stabilne zatrudnienie -Atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia -Pakiet benefitów Wymagania: -Podstawowa wiedza z zakresu używania narzędzi -Zaangażowanie, odpowiedzialność -Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.