Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Produkcja w Brzeg Dolny
Operator Żurawi Samojezdnych
nowe Brzeg Dolny 30+ kilka dni temu

PCC Apakor specjalizuje się w projektowaniu, budowie i montażu oraz remontach aparatury przemysłowej, zbiorników, rurociągów i konstrukcji spawanych. Firma oferuje produkty i usługi dla branży chemicznej, petrochemicznej, koksowniczej, górniczej i innych. Bogate zaplecze techniczne, wiedza oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Operatora Żurawi Samojezdnych!Profilwykształcenie zawodowe lub średnieuprawnienia operatora żurawi samojezdnych lub żurawi przewoźnych i przenośnychprawo jazdy kat. Csamodzielność oraz odpowiedzialnośćZadaniaudział w pracach montażowych na instalacjach produkcyjnychobsługa żurawia samojezdnego lub HDS z uwzględnieniem przepisów BHPnadzór nad prawidłową eksploatacją sprzętuOfertastabilne zatrudnienie na umowę o pracę / własna  działalność  gospodarczapraca w systemie jednozmianowymdofinansowanie do karty MultiSportmożliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowegodofinasowanie do wypoczynkupremie świąteczneciekawa praca w prężnie rozwijającej się firmiemożliwość rozwoju zawodowego oraz odbycia szkoleń (wózki widłowe, podnośniki koszowe, suwnice)

Inżynier Mechanik / Mechanik Utrzymania Ruchu
Brzeg Dolny 30+ kilka dni temu

Obowiązki: - kontrola stanu technicznego urządzeń znajdujących się w parku maszynowym, - odpowiedzialność za przeprowadzenie prac konserwacyjnych, remontowych, oraz modernizacyjnych urządzeń i instalacji mechanicznej, - przygotowanie zamówień na niezbędne części, urządzenia oraz materiały, - sporządzanie kompletnej dokumentacji związanej z eksploatacją oraz remontem maszyn i instalacji, - bieżąca współpraca z UDT w zakresie odbiorów urządzeń oraz kontroli okresowych. Wymagania: - minimum wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym, elektromechanicznym, - roczne doświadczenie na stanowiskach w Dziale Utrzymania Ruchu w firmach produkcyjnych, - wiedza techniczna z rysunku technicznego, schematów pneumatycznych, mechanicznych oraz hydraulicznych, - umiejętności organizacyjne w zakresie kierowania pracami i delegowania - zadań na obiektach przemysłowych. Nasz Klient oferuje: - zatrudnienie w ramach umowy o prace, - świadczenia socjalne z ZFŚS (w tym wyprawka szkolna) - możliwość uzyskania uprawnień, - dofinansowanie do nauki języków, - dopłata do karty Multisport, - system premiowy, - dofinansowanie do posiłków pracowniczych, - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, - imprezy integracyjne, pikniki, szkolenia rozwojowe.