Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Produkcja w Śliwice
Specjalista ds. planowania i raportowania produkcji
nowe Śliwice 21 dni plecy

Twój zakres obowiązków:Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji produkcyjnejKontakt z działami zakładu, nadzorowanie bieżącego przepływu informacjiWsparcie przy planowaniu produkcji Nasze wymagania:Umiejętność obsługi systemów komputerowych (Pakiet MS Office, itp.)Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata Dobra organizacja pracy i skrupulatnośćPrawo jazdy kat. BMile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnymOferujemy:Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracęKompleksowe wdrożenie w specyfikę branżyPraca od pon. do piątku w stałych godzinachOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nr telefonu na adres email: biuro[at]forestpharma.pl

Pracownik produkcji w Wutkowski Sp. z o.o.
Śliwice 30+ kilka dni temu

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje, w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Śliwice (powiat tucholski)Zakres obowiązkówWykonywanie zadań zgodnie z Instrukcjami Operacyjnymi, Instrukcjami Obsługi Maszyn i Instrukcjami Bezpiecznego Wykonania Pracy obowiązującymi w danym obszarzePrzygotowanie miejsca pracy w niezbędne narzędzia i materiały do wykonania bieżących zadań zgodnych z planem produkcjiRejestrowanie czasu wykonywania zadań w systemieZgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w procesie do OperatoraUdział w analizach powstałych niezgodności produkcyjnychDbanie o porządek w miejscu pracy, mycie maszynPoszukiwane kompetencjeChęć do pracyZaangażowanieDokładnośćGotowość do pracy zmianowejOferujemy Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją •Zniżki na produkty firmyUbezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę Programy rozwojowe i szkoleniowe Wpływ na dalszy rozwój firmyUbezpieczenie na życie w całości finansowane przez PracodawcęPrywatna opieka medyczna

Młodszy operator urządzeń przemysłu szklarskiego

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego. Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje, w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:MŁODSZY OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO Miejsce pracy: ŚliwiceZakres obowiązkówWykonywanie zadań zgodnie z Instrukcjami Operacyjnymi, Instrukcjami Obsługi Maszyn i Instrukcjami Bezpiecznego Wykonania Pracy obowiązującymi w danym obszarze (gnieździe)Przygotowanie miejsca pracy w niezbędne narzędzia i materiały do wykonania bieżących zadań zgodnych z planem produkcjiRejestrowanie czasu wykonywania zadań w systemie ERPZgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i błędów jakościowych w procesie do OperatoraUdział w analizach powstałych niezgodności produkcyjnychZnajomość katalogu wad produkcyjnychRaportowanie wad produkcyjnychLiczenie formatek oraz pakowanie zgodnie z kartą KKWZabezpieczenie towaru do transportu wewnętrznegoPoszukiwane kompetencjeDoświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rokChęć do pracyZaangażowanieGotowość do pracy zmianowejOferujemy Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycjąZniżki na produkty firmyPrywatna opieka medycznaUbezpieczenie na życie