Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Produkcja w Stoczek Łukowski
Operator Urządzeń do Produkcji  (umowa o pracę)
Operator Urządzeń do Produkcji (umowa o pracę)
nowe Stoczek Łukowski 11 dni plecy

Zakres obowiązków: • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji dań gotowych w słoikach, puszkach, na tackach,•  Obsługa procesu produkcji zgodnie z recepturą – wizualna kontrola jakości,•  Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe, umiejętności manualne i organizacyjne,książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,umiejętność obsługi maszyn/urządzeń sterowanych numerycznie, podstawowa umiejętność obsługi komputera,mile widziane doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na podobnym stanowisku,gotowość do pracy 3 zmianowej: godz. 6-14, 14-22, 22-6 (8 godz. dziennie/ 5 dni w tygodniu),  Oferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat,przeszkolenie na stanowisku pracy,pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która realizuje projekty badawczo-rozwojowe,atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie, świąteczne bony, bezpłatny parking przy zakładzie

Pracownik produkcji*tez do przyucz*pn-pt*od zaraz
Stoczek Łukowski 30+ kilka dni temu

Firma produkująca i pakująca kosmetyki największych światowych marek poszukuje osób do pracy. Jeśli masz zdolności manualne i zależy Ci na pracy od poniedziałku do piątku - zapraszamy do przesłania zgłoszenia. Praca także dla uczniów (studentów) na okres wakacyjny! Oferujemy: - pracę od pon. do pt. (wolne weekendy) - zatrudnienia na podstawie umowy o pracę - kartę sportową i prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie - stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek - transporty na trasach z: Puław, Dęblina, Ryk oraz Siedlec - możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ Zadania: - wykonywanie prostych czynności manualnych - napełnianie i pakowanie kosmetyków - praca przy linii produkcyjnej Oczekujemy: - zdolności manualnych, technicznych - NIE WYMAGAMY doświadczenia --> możliwość przyuczenia Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz: https://randstadpl.traffit.com/public/an/czRsMkxHST0= , lub wyślij wiadomość Praca Garwolin na 882 - pokaż numer telefonu - . Oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty. Oferta dotyczy pracy tymczasowej (docelowo stałe zatrudnienie) Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47