Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Produkcja w Zambrów
Inżynier procesu
nowe Zambrów 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków:monitoring technologiczny nad procesem wtrysku/wytłaczania tworzyw sztucznych, kontrola jakości istniejących procesów,zapobieganie niezgodnościom w procesie i produkcie, ustalanie ich przyczyn, uzyskiwanie wyrobu ze zdefiniowanymi wymaganiami, ciągłe doskonalenie procesuopracowanie dokumentacji procesowej i nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie procesu produkcyjnegoposzukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych w zakresie wtrysku/wytłaczaniaanaliza efektywności wykorzystania parku maszynowego, podnoszenie wydajność pracy oraz dostosowywanie wydajności do potrzeb produkcyjnychproponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesie produkcyjnym, stałe jego ulepszanie w podległych obszarachrozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnychocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczychprzygotowanie raportów i analizprowadzenie szkoleń w zakresie wprowadzonych usprawnieńwspółpraca z innymi obszarami firmy w celu poprawy procesOczekiwania:wykształcenie wyższe technicznewiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych znajomość oprogramowania AutoCAD, Solidworks oraz programów MS Officepodstawowa wiedza techniczna z zakresu mechaniki, pneumatyki, sterowaniapraktyczna wiedza z zakresu metrologiiOferujemy:atrakcyjne wynagrodzenieprywatna opieka medycznadofinansowanie ubezpieczenia grupowegodofinansowanie do nauki językówsystem kafeteryjny (w tym karta Multisport)preferencyjne pożyczkiprogram rekomendacji pracownikówkwartalny system premiowy.dodatkowe świadczenia socjalnekarty przedpłaconedofinansowanie wakacji dzieciinicjatywy dobroczynne

Operator Maszyny Wilk
Zambrów 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyGlobalny dostawca składników odżywczych dla przemysłu spożywczego i firm produkujących karmę dla zwierząt domowych poszukuje osoby z doświadczeniem technicznym na stanowisko Operatora! Miejsce pracy: Grądy Woniecko - możliwość dofinansowania kosztów dojazdu lub zapewnienia transportu z okolicznych miejscowości Obowiązki: - Obsługa i nadzór maszyny do mielenia mięsa - Monitorowanie procesu produkcyjnego - Wymiana noży i konserwacja maszyny Warunki: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - 3 miesiące okres próbny - Wysokie wynagrodzenie zależne od doświadczenia - Premie frekwencyjne i nagrody uznaniowe - System 2-zmianowy, od poniedziałku do soboty - docelowo 3 zmiany - 8 godzin dziennie z możliwością nadgodzin - Zapewnione: ciepły posiłek w ciągu dnia, narzędzia do pracy, odzież robocza, szkolenie etapowe Wymagania: - Doświadczenie techniczne - Znajomość obsługi maszyn - Znajomość języka polskiego - Gotowość do pracy na wysokości do 3 m i w temperaturze 10 stopni - Brak nałogów Jeśli jesteś gotów do nowego wyzwania, aplikuj już dziś! Prześlij swoje CV!

Praca w piekarni
36900 zł

Szukam piekarza do pracy w piekarni najlepiej doświadczonego tel.7******93

Monter Maszyn i Urządzeń Inter-Tech
39000 zł

Stanowisko: Monter maszyn i urządzeńLokalizacja: ZambrówInter Tech jest firmą, w której każdy pracownik traktowany jest z szacunkiem. Jesteśmy świadomi, że filarem każdego dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa jest dobrze dobrana kadra. Inter Tech to doskonałe miejsce dla ludzi ambitnych, pełnych zapału i szukających inspiracji w rozwoju zawodowym, dla których zdobywanie profesjonalnych doświadczeń stanowi dużą motywację do pracy i jest źródłem satysfakcji zawodowej.Będziesz odpowiadać za:- montaż maszyn i urządzeń według otrzymanej dokumentacji technicznej - wysoką jakość wytwarzanych produktów - obsługę elektronarzędzi - utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracyAplikuj do nas, jeśli:- posiadasz umiejętność czytania dokumentacji technicznej - masz doświadczenie na podobnym stanowisku (będzie ono dodatkowym atutem) - posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy (będą one dodatkowym atutem)   - jesteś dyspozycyjny i gotowy podnosić swoje kwalifikacje - sumiennie realizujesz wyznaczone zadania - potrafisz pracować w zespole - dbasz o powierzony sprzętU nas możesz liczyć na:- pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym - stabilne warunki zatrudnienia - konkurencyjne wynagrodzenie - wewnętrzny program rozwoju - szkolenia i certyfikaty - poczucie szacunku w miejscu pracyAplikuj na adres e-mail lub zadzwoń pod numer: 532 777 770Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.