Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy w Goleniów
Doradca klienta, sprzedaż- branża: rolnictwo
nowe Goleniów 7 dni plecy

Opis stanowiskaObowiązki:1. Sprzedaż bezpośrednia do stałych klientów (telefoniczna, czasem na spotkaniu) i obsługa klienta. Nasi klienci są klientami, którzy współpracują z nami długofalowo.2. Zdobywanie nowych klientów i obsługa nowych klientów3. Organizowanie działań marketingowych (tworzenie ulotek, działań promocyjnych, współpraca przy tworzeniu nowych ofert - wynikająca ze znajomości potrzeb klienta)4. Analizowanie rynku, konkurencji5. Współpraca z istniejącym zespołem i pomoc w zwiększaniu sprzedaży.Wymagane: doświadczenie w handlu, wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat B, dobra komunikatywność, i dobre umiejętności interpersonalne.Mile widziane: doświadczenie lub wykształcenie związane z żywieniem zwierząt lub człowieka.Oferujemy: Możliwości rozwoju, stałą podstawę plus premie, stały czas pracy, samochód, komputer i telefon, sympatyczny zespół współpracowników, miłą kadrę zarządzającą, swobodę w organizowaniu swoich obowiązków, umowa o pracę, premie stażowe, świąteczne i urodzinowe (poza premiami wynikającymi z wyrabiania planów sprzedażowych).Rodzaj pracy: Pełny etatWynagrodzenie: 6000,00zł - 13000,00zł miesięcznie bruttoHarmonogram:Poniedziałek - PiątekWykształcenie:WyższeDoświadczenie:Sprzedaż B2B: 3 lata (Preferowane)Gotowość do wyjazdów służbowych:15% (Preferowane)Przewidywana data rozpoczęcia: MAJ lub Czerwiec 2024