Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy w Wołów
Doradca Klienta w oddziale bankowym
nowe Wołów 12 dnia plecy

Opis stanowiska: Jesteśmy Oddziałem Franczyzowym Banku w Wołowie, który dynamicznie się rozwija i Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleńposzukujemy odpowiedniej osoby, aby dołączyła do naszego zespołu na stanowisku Doradcy Klienta. Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do obsługi klienta i masz zdolność pozyskiwania nowych klientów zarówno w segmencie bankowości detalicznej, jak i dla firm, to ta oferta pracy jest dla Ciebie. Oferujemy wyjątkową okazję do pracy w świetnej atmosferze oraz atrakcyjne wynagrodzenie.Główne zadania:Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych.Sprzedaż produktów i usług bankowych, w tym kredytów, kont, ubezpieczeń.Budowanie długotrwałych relacji z klientamiAktywna promocja produktów i usług bankuRealizacja planów sprzedażowych i celów biznesowych.Czego oczekujemy?Minimum rok doświadczenia w sprzedaży - doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem.Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacjiWykształcenie minimum średnieGotowość do nauki i rozwoju w dynamicznym środowiskuCo oferujemy?Bardzo konkurencyjne warunki umowy i wynagrodzenia, dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia. Średnie wynagrodzenie około 7000-10000zł brutto /m-c ( podstawa plus premia)Doskonałą atmosferę w pracy w dynamicznym zespoleWyjątkową okazję do pracy w dynamicznie rozwijającym się Oddziale BankowymDużą autonomię w realizacji celówWsparcie w realizacji ambitnych celów sprzedażowych, dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi i szkoleń.Jeśli jesteś gotów podjąć wyjątkowe wyzwanie i rozwijać się w obszarze bankowości, zapraszamy do złożenia aplikacji!Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego" przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Jak aplikować: Aby ubiegać się o to stanowisko, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny.