Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Praca w Sławoborze
Pracownik ochrony - tartak/palarnia - Sławoborze
nowe Sławoborze wczoraj

Zakres obowiązków:Obsługa kotłowni w tartakuOchrona obiektuPraca w systemie 24 godzinnym Wymagania: NiekaralnośćDyspozycyjnośćSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy:Stawka: 4242,0​0 zł brutto miesięcznieZatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieGwarancję wypłaty wynagrodzenia na czasKompletne, bezpłatne umundurowanieProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmyUbezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)Możliwość odbycia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony i na koszt pracodawcy

Praca w kamieniarstwie / kamieniarstwo
81241.5 zł
Sławoborze 30+ kilka dni temu

Poszukiwana chętna osoba do pracy w zakładzie kamieniarskim w Sławoborzu przy obróbce i montażu pomników. Więcej informacji pod numerem 51*******46