Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Praca w Zaścianki
Poszukujemy Junior Project Managera do biura tłumaczeń w Białymstoku
nowe Zaścianki wczoraj

OPISBiuro tłumaczeń Kazut (kazut.pl) poszukuje kandydata na stanowisko Junior Project ManagerMiejsce zatrudnienia: Białystok ul. 42 Pułku Piechoty Wymagania:- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniuzaawansowanym.- Nienaganna polszczyzna i lekkie pióro.- Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel i Outlook).- Szybkie przyswajanie nowej wiedzy.- Odwaga, otwartość na wyzwania i kontakty z ludźmi.- Zdolność do pracy wielozadaniowej oraz samodzielność wdziałaniu.- Zdolność do pracy w zespole.- Dbałość o szczegóły (słuchania, realizowanie potrzeb klienta izachowanie najwyższej jakości usług).- Wykształcenie wyższeObowiązki:- Wspomaganie pracy kierownika projektów (podejmowanie mniejkluczowych decyzji).- Pomoc przy zarządzaniu projektami (przyjmowanie zleceń,negocjacje, realizacja zlecenia przy udziale tłumaczy zewnętrznych, praca wnarzędziach CAT, edycja, korekta i ocena jakości tłumaczenia).- Uczestniczenie w naradach zespołu.Oferujemy:- Możliwość zdobycia dużego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.- Szkolenie na kierownika projektów wraz z możliwością awansu.- Intensywny kurs z obsługi narzędzi CAT- Umowa o pracę.- Prywatna opieka medyczna.Proszę o przesłanie zgłoszenia wraz z CV w aplikacjiProsimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danychosobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z RozporządzeniemParlamentu Europejskiego i Rady (UE)"

Zatrudnie Tynkarza
Zaścianki 4 kilka dni temu

Płatność co tydzień i robota na domach jednorodzinnych.

Specjalista ds. obsługi marketplace.
Zaścianki 11 dni plecy

Opis oferty pracy Sklep internetowy www.rmdbike.com poszukuje:  Osoby do rozwijania sprzedaży na marketplace. Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli jesteś ambitny/a, nie boisz się wyzwań i lubisz się uczyć. Pracowałeś/aś na podobnym stanowisku. Możesz być studentem lub uczniem szkoły w systemie zaocznym.  Do Twoich obowiązków będzie należało:  - Obsługa Marketplace; Decathlon, Allegro, Empik, Amazon, - Kaufland, eBay, eMag  - Dodawanie i usuwanie produktów w marketplace;   - Monitorowanie rynku i dbanie o konkurencyjność oferty sklepu.   Do pracy niezbędna będzie:  - Umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym;  - Znajomość pakietu MS Office  - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie);  - Znajomość integratora Baselinker.  - Znajomość obsługi przynajmniej jednej z platform: Decathlon, Allegro, Empik, Amazon, Kaufland, eBay lub eMag.  Dodatkowe plusy dostaniesz za:  - Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce;   - Znajomość programów do edycji grafik i zdjęć;    - Znajomość platformy Shoper;   - Znajomość programu Subiekt;   - Znajomość w stopniu komunikatywnym jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, litewski, czeski lub francuski.      Oferujemy:  - Umowę o pracę; na pełen etat;  - Premie;  - Wolną rękę w kreowaniu i realizacji pomysłów;    - Duże zniżki na sprzedawany asortyment;  - Wyrozumiałe podejście w życiowych sprawach i sytuacjach losowych;   - Spotkania integracyjne (świętowanie urodzin, spotkania świąteczne, grille firmowe).

Magazynier w sklepie internetowym rmdbike.com
Zaścianki 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków:   • Konfekcjonowanie i wysyłanie produktów dostępnych w sklepie; • Przyjmowanie i rozładowywanie dostaw; • Przeprowadzanie inwentaryzacji/ remanentu; • Dbanie o porządek w magazynie. Kogo szukamy: • Osoby silnej fizycznie, sumiennej i uczciwej; • Posiadającej prawo jazdy kat. B; • Do pracy niezbędna jest dobra znajomość komputera; • Mile widziane, jeżeli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe. Oferujemy:  • Stałe zarobki plus premie;  • Pracę w stałych godzinach;  • Umowę o pracę.