Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja w Gniew
Asystent Działu Sprzedaży
nowe Gniew 11 dni plecy

Opis stanowiska:kompleksowa obsługa klientów krajowych i zagranicznych;wprowadzanie zamówień do systemu;organizowanie wysyłki towaru do klienta;wystawianie dokumentów sprzedażowych; Wymagania: min. roczny staż pracy na podobnym stanowisku i w podobnej branży; wykształcenie min. średnie. znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego  Oferujemy: stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę – pełny etat stałe wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

Przyjmę na staż Gniew biuro
1199000 zł
Gniew 30+ kilka dni temu

Witam, przyjmę na staż do pracy w biurze. Wykształcenie minimum średnie oraz obsługa komputera. Możliwość stałej pracy po umowie stażowej. Staż przez urząd pracy w Tczewie, czyli oferta skierowana do osób z powiatu Tczewskiego. Po więcej informacji proszę o przesłanie na sms swój adres e-mail, prześlemy wstępnie zainteresowanym więcej informacji.