Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja w Kostrzyn nad Odrą
Pracownik ds. obsługi klienta
nowe Kostrzyn nad Odrą 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyOtherTees oferuje swoim klientom koszulki i gadżety z niepowtarzalnymi wzorami, które projektują artyści z całego świata. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik ds. obsługi klienta dla sklepu internetowego. Zadania na stanowisku: - bieżąca obsługa klienta mailowa i telefoniczna - kontakt z klientem poprzez social media - fakturowanie - obsługa zwrotów - przygotowywanie zestawień i bieżąca obsługa dokumentów - pomoc przy pakowaniu zamówień Wymagania: - biegła znajomość komputera i social media - znajomość pakietu Office - mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta - praca w dynamicznie rozwijającej się firmie; - praca w młodym i kreatywnym zespole; - miła atmosfera pracy; - 1/2 etatu - praca w godzinach 7-11 Oczekujemy dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności. Umiejętności pracy w zespole. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane. Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez OtherTees Krystian Żmijewski w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Specjalista ds bhp
Kostrzyn nad Odrą 30+ kilka dni temu

Zakład Usługowy BHP GIK CONCEPT zajmujący się od kilkunastu lat kompleksową obsługą firm z zakresu bezpieczeństwa pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska poszukuje osoby na stanowisko Inspektor ds. BHP/ Specjalista ds. BHP. Zakres obowiązków:Doradztwo i monitorowanie przestrzegania przepisów BHP, ochrony środowiska oraz wewnętrznych procedur w firmach,Wykonywanie audytów oraz kontroli warunków pracy,Prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP,Współtworzenie wewnętrznych procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP i ppoż. oraz uczestnictwo w opracowywaniu instrukcji stanowiskowych i oceny ryzyka zawodowego. Wymagania:wykształcenie kierunkowe BHP - studia (doświadczenie mile widziane),samodzielność w zakresie organizacji pracy i ustalania priorytetów,chęć uczenia się i rozwoju,łatwość w nawiązywaniu kontaktów,prawo jazdy kat. B – (będzie dodatkowym atutem). Oferujemy:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracępraca w pełnym wymiarze czasu pracy (możliwość pracy na niepełny etat - do indywidualnego ustalenia z kandydatem)elastyczne godziny pracypracę w miłej atmosferze o dużym doświadczeniu na rynkumożliwość podnoszenia kwalifikacji w gronie wykwalifikowanych specjalistówPraca wykonywana w Kostrzynie nad Odrą Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Niniejszym, mając na podstawie art. 6 ust. 1pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Usługowy GIK CONCEPT w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

SPECJALISTA DS.OBSŁUGI KLIENTA NIEMIECKOJĘZYCZNEGO (K/M)

Zakres obowiązków : - Kompleksowe opracowanie zamówień - Wprowadzenie zamówień klienckich do systemu produkcyjnego - Wystawianie FV oraz dokumentów CMR - Koordynowanie procesu sprzedażowego - Obsługa posprzedażowa klienta Wymagania : - Wykształcenie min. średnie - Wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej - Umiejętność pracy w zespole - Samodzielność w organizowaniu sobie pracy - Znajomość MS OFFICE (MS Excel) - Zaangażowanie w powierzone zadania Oferujemy: - Pracę na pełny etat - Możliwość podwyższania kwalifikacji w ramach szkoleń - Atrakcyjne wynagrodzenie - Komfortowe i bezpieczne warunki pracy - Możliwa częściowa praca zdalna