Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy w Kostrzyn nad Odrą
Bricomarche zatrudni sprzedawcę
nowe Kostrzyn nad Odrą 4 kilka dni temu

BricoMarche zatrudni na stanowisko sprzedawcy. Praca w godzinach od 8-16 ; 10-18; 13-21 ( średnio 168 godz. miesięcznie) wg wcześniej ustalonego harmonogramu.Wynagrodzenie netto (na rękę) 3700 zł.Zakres obowiązków:obsługa klienta na stanowiskuwykładanie towaru na półkiWymagania:dokładność i sumiennośćumiejętność pracy w zespoleOferujemy:umowę o pracęszkolenie na stanowisku pracyprzyjazna atmosfera w zespole,możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia zawodowego,Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dotal Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Dotal Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Ponadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne lub nieaktualne.”

Praca dodatkowa online - agent sprzedażowy, sprzedawca
Kostrzyn nad Odrą 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska: - wystawianie ofert na niemieckim eBay Kleinanzeigen (za pomocą tłumacza bez znajomości języka) - odpowiadanie na zapytania klientów w języku niemieckim (znajomość języka niewymagana) - przygotowywanie wycen dla klientów - kontakt z klientem Co oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od podpisanej umowy z klientem na podstawie umowy- zlecenia (prowizję w wysokości od 40€ do nawet 600€ za umowę) - wsparcie w obsłudze klienta - elastyczne dni i godziny pracy (Ty wybierasz kiedy i ile chcesz pracować) - możliwości rozwoju Wymagania: - minimum 18 lat - chęć do pracy oraz zaangażowanie - sumienność - język niemiecki mile widziany, ale niewymagany - własny komputer i telefon z połączeniem do internetu Praca jest od zaraz. Wszystkiego przyuczamy. Duże możliwości awansu.

Agent handlowy ds. rynku tradycyjnego - Kostrzyn nad Odrą

MerService - ponad 10 lat wspieramy naszych Klientów w optymalizacji procesów sprzedażowych. Zaufały nam liczne, wiodące marki polskiego rynku. Obecnie, we współpracy z Grupą Żywiec, tworzymy zespół zaangażowanych i odnoszących sukcesy pracowników. Dołącz do nas na stanowisko: Agent handlowy ds. rynku tradycyjnego miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, Dębno, Słubice, Sulęcin, Świebodzin, Międzyrzecz, Skwierzyna Zakres obowiązków: - realizacja wizyt według ustalonego harmonogramu w marketach oraz sklepach detalicznych - utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami - aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy - prowadzenie działań merchandisingowych, w tym: dbanie o dostępność, właściwą ekspozycję i jakość produktów klienta - egzekucja polityki cenowej oraz kontrola terminów przydatności do spożycia - utrzymywanie miejsc ekspozycyjnych oraz instalowanie materiałów reklamowych - dbanie o odpowiedni zapas produktów - raportowanie pracy poprzez wykonywanie ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej w aplikacji mobilnej Wymagania: - czynne prawo jazdy kat. B - umiejętność organizacji pracy własnej oraz sumienność w wykonywanych zadaniach - zdolności interpersonalne które ułatwią Ci budowanie relacji biznesowych - znajomość technik sprzedaży i negocjacji które pozwolą Ci osiągać zamierzone cele - motywacja do pracy pod presją czasu - samodzielność w działaniu – będziesz pracować w terenie ale mimo to zapewnimy Ci bieżące wsparcie Mile widziane: - doświadczenie na podobnym stanowisku (obszar handlu, obsługi klienta, merchandisingu) - znajomość branży FMCG Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące) - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) - niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy wraz z kartą paliwową, telefon, iPad - szkolenia zapewniające wdrożenie w obowiązki - stałe podnoszenie umiejętności oraz kwalifikacji (szkolenia produktowe, kompetencyjne) - współpracę ze specjalistami dzielącymi się wiedzą i zapewniającymi codzienne wsparcie - dofinansowanie do pakietu medycznego LuxMed i inne benefity Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=389b3dc2aaa64fc9bfafa12e2b5c3a58