Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Praca w Dębogórze
Praca wakacyjna
nowe Dębogórze 30+ kilka dni temu

Wakacyjna praca! Przyjmę do pracy dorywczej w sklepie i budce gastronomicznej z lodami młodą, energiczna osobę musi mieć ukończone 18lat. Punty zlokalizowane są w Dębogórzu gmina Kosakowo. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 508 - pokaż numer telefonu -

Kierowca/dostawca kat. B / C
Dębogórze 30+ kilka dni temu

GŁÓWNE ZADANIA: realizacja dostaw towarów do klientów wg ustalonych harmonogramów załadunek i wyładunek przewożonego towaru odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów serwis urządzeń u klienta i w siedzibie firmy Współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów WYMAGANIA: czynne prawo jazdy kat. B/C lub B aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia) lub gotowość do ich wykonania dobra organizacja pracy znajomość topografii Trójmiasta i okolic mile widziana dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie - umowa o pracę atrakcyjny system wynagradzania wolne weekendy i święta niezbędne narzędzia pracy pracę w przyjaznej atmosferze CV prosimy kierować na adres e-mail