Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Kierowca / kurier w Dębogórze
kierowca C+E
nowe Dębogórze 11 dni plecy

Opis oferty pracyZatrudnimy kierowcę . Kat. C+E . Praca w  firmie z 20- letnim doświadczeniem w branży transportowej.  Przewóz kontenerów morskich. Praca na terenie kraju, weekendy w domu. Oferujemy atrakcyjne i terminowe  wynagrodzenie  8000ZŁ-10000ZŁ.  Po okresie próbnym umowa o pracę.  Baza firmy Dębogórze ul Rumska 18  Telefon: 604 - pokaż numer telefonu - Zapraszamy do kontaktu

Kierowca/dostawca kat. B / C
Dębogórze 30+ kilka dni temu

GŁÓWNE ZADANIA: realizacja dostaw towarów do klientów wg ustalonych harmonogramów załadunek i wyładunek przewożonego towaru odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów serwis urządzeń u klienta i w siedzibie firmy Współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów WYMAGANIA: czynne prawo jazdy kat. B/C lub B aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia) lub gotowość do ich wykonania dobra organizacja pracy znajomość topografii Trójmiasta i okolic mile widziana dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie - umowa o pracę atrakcyjny system wynagradzania wolne weekendy i święta niezbędne narzędzia pracy pracę w przyjaznej atmosferze CV prosimy kierować na adres e-mail