Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Handel w Kłodzko
Stażysta w salonie optycznym
nowe Kłodzko 30+ kilka dni temu

Salon Optyczny w Kłodzku poszukuje Kandydata \ Kandydatki na staż.Oferujemy:- w trakcie przyuczenia – staż finansowany ze środków Powiatowego Urzędu Pracy (podana w ogłoszeniu kwota, jest kwotą netto)- zatrudnienie po ukończonym stażu z nastawieniem na długofalową współpracę- przyuczenie do pracy na stanowisku – doświadczenie mile widziane - możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych- wsparcie kierownika na każdym etapie zatrudnieniaZakres obowiązków:- głównie: e-commerce, sprzedaż okularów przez Internet, obsługa platform sprzedażowych Allegro i Ceneo- kontakt z Klientami- bieżąca pomoc w salonieOczekujemy:- zdecydowanych osób, pozytywnie i chętnie nastawionych na zdobycie nowej wiedzy- gotowości do zarejestrowania jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy- dobrej znajomości obsługi komputera, sprawnego poruszania się w Internecie- kreatywności, własnych pomysłówProsimy o zamieszczenie w treści odpowiedzi na ogłoszenie lub CV następującej informacji: „Potwierdzam zapoznanie się z treścią obowiązku informacyjnego RODO, udostępnionego mi przez administratora danych.”Prosimy o aplikację CV za pośrednictwem portalu OLX.Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), administratorem Państwa danych osobowych jest SALUS – USŁUGI sp. z o.o. (ul. Łąkowa 5, 57-300 Kłodzko). Administrator danych jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo przekazanych danych osobowych oraz przetwarzanie ich zgodnie z przepisami prawa. W JAKIM CELU I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRAWNEJ WYKORZYSTUJEMY DANE? Państwa dane osobowe będziemy wykorzystywać w następujących celach: prowadzenia rekrutacji i ewentualnego zawarcia umowy będącej podstawą współpracy (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit b RODO) – „wykonanie umowy”, prowadzenia rekrutacji z uwzględnieniem danych osobowych, na wykorzystanie których Administrator otrzymał zgodę od uczestnika rekrutacji (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. a RODO) – „zgoda” wykonania ciążących na Administratorze obowiązków prawnych związanych z rekrutacją, wynikających w szczególności z Kodeksu pracy lub Kodeksu cywilnego (podstawa prawna - art. 6 ust. 1 lit c RODO) - "obowiązek prawny", dochodzenia roszczeń związanych z prowadzoną rekrutacją (podstawa prawna - art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - "prawnie uzasadniony interes". Terminy dochodzenia roszczeń szczegółowo określa Kodeks cywilny. JAK DŁUGO BĘDZIEMY WYKORZYSTYWAĆ DANE? Dane będziemy wykorzystywać przez okres niezbędny do realizacji opisanych powyżej celów. W zależności od podstawy prawnej będzie to odpowiednio: czas prowadzenia rekrutacji na określone stanowisko (chyba że uczestnik wyrazi dodatkową zgodę na wykorzystanie danych osobowych także w przyszłych rekrutacjach), czas, po którym przedawnią się roszczenia związane z prowadzoną rekrutacją, czas, przez który zgodnie z przepisami prawa konieczne jest przechowywanie danych, czas do momentu ewentualnego wycofania zgody. JAKIE MAJĄ PAŃSTWO PRAWA? Mogą Państwo złożyć do nas wniosek o: dostęp do danych osobowych (informację o przetwarzanych danych osobowych oraz kopię danych), sprostowanie danych (gdy są one nieprawidłowe), przeniesienie danych (w przypadkach określonych w RODO), usunięcie lub ograniczenie przetwarzania danych osobowych. Niezależnie od praw wymienionych wyżej mogą Państwo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych, jeśli podstawą prawną wykorzystywania danych jest prawnie uzasadniony interes. Po przyjęciu wniosku w tej sprawie jesteśmy zobowiązani do zaprzestania przetwarzania danych w tym celu. Mają Państwo także prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa. KOMU PRZEKAZUJEMY PAŃSTWA DANE? Z zachowaniem wszelkich gwarancji bezpieczeństwa danych, Państwa dane możemy przekazać – oprócz osobom upoważnionym przez Administratora danych – innym podmiotom, w tym: podmiotom przetwarzającym je w naszym imieniu, np. dostawcom usług technicznych i podmiotom świadczącym nam usługi doradcze oraz innym administratorom, np. kancelariom notarialnym lub prawniczym. Państwa dane nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego (do krajów innych niż kraje Unii Europejskiej oraz Islandia, Norwegia i Liechtenstein). JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH? Kontakt w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych: kontaktmałpadpo24.pl.

Kierownik Sklepu odzieżowego w sieci kaes. Kłodzko
Kłodzko 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyZapraszamy do współpracy osoby z pasją do mody, angażujące się w pracę zespołową, lubiące kontakt z klientem i chcące nawiązać długoterminową współpracę.  Jeżeli dobrze odnajdujesz się w zarządzaniu zespołem, jesteś ambitny, potrafisz przewodzić i jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych to kaes. jest miejscem właśnie dla Ciebie.  Twórz ze swoim Zespołem miejsce, które pozostanie dla lokalnej społeczności ulubionym sklepem w Twoim mieście. Twój zakres obowiązków: realizacja celów sprzedażowych i ich raportowanie (wskaźników KPI), obsługa Klientów zgodna ze standardami obsługi klienta w kaes., kompleksowe zarządzanie sklepem m.in.: rekrutacja i szkolenie pracowników, delegowanie zadań i ich rozliczanie, nadzór nad przyjmowaniem dostaw i zwrotów, zarządzanie reklamacjami, dbałość o utrzymanie sklepu w wyznaczonych standardach VM, liderskie budowanie, motywowanie i kierowanie zespołem doradców klienta.  Współpracując z nami otrzymasz wsparcie od Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Działu VM, Działu HR i centrali firmy. Możesz liczyć na warsztaty, szkolenia i zaplanowaną ścieżkę rozwoju dla Ciebie i Twojego Zespołu.  Nasze wymagania: doświadczenie na stanowisku kierowniczym w handlu detalicznym (mile widziane w sieci sklepów odzieżowych lub sportowych), doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem w oparciu o indywidualne cele, feedback i partnerskie realcje,  chęć do rozwoju w obszarze zarządzania, aktywnej obsługi klienta i sprzedaży, znajomość wiodących marek modowych na polskim rynku.  Oferujemy: otrzymasz umowę o pracę (stała podstawa wynagrodzenia + premia), możliwość realnego wpływu na pracę zespołu i jego wyniki, zapewnimy Ci szkolenia dedykowane dla kadry kierowniczej, będziesz pracować z rozpoznawalnymi markami fashion w tym naszą marką własną kaes., skorzystasz z rabatów pracowniczych do 45% na zakupy w sklepach kaes., zadbasz o swoje zdrowie korzystając z prywatnej opieki medycznej Medicover i karty MultiSport w atrakcyjnej cenie, ubezpieczysz Siebie oraz Swoich bliskich w ramach ubezpieczenia grupowego PZU, zyskasz realną szansę rozwoju i awansu - znaczna część naszych pracowników awansuje wewnętrznie.  Zaaplikuj do nas! Czekamy właśnie na Ciebie.

sprzedawca cały etat KIK Galeria Twierdza

Twoje zadania: budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy, wsparcie Kierownika Sklepu w prowadzeniu i zarządzaniu sklepem zgodnie ze standardami firmy, zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu, dbałość o odpowiednią prezentację towaru oraz przestrzeganie procedur firmy, zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta, realizacja planowanego poziomu sprzedaży. Oferujemy: zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia, szkolenia wewnętrzne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach, przyjazną atmosferę pracy, pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole, możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Twój profil: umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu, odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, dyspozycyjność (praca również w weekendy).